Zebra store perde modelleri

Zebra store perde modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzün ev dekorasyonunda perdeler önemli bir yere sahiptirler.  Artık tül perde yerine store perdeler kullanılmaktadır.  Perde seçimi yaparken tercihinizi zebra store perdeden yana kullanın.  Store perdeler diğer perdelere göre daha modern ve şık durmaktadırlar.  Mağazalarda birbirinden farklı tasarıma sahip, farklı renk ve çeşitte zebra store perde modelleri bulunmaktadır.Stor  zebra perde özellikleri Store perdelerin özel kumaş yapısı, kötü kumaştan üretilmesini engeller. Perde kumaşların sert özellikte olması için apre malzeme kullanılmalıdır.

 

Çocuk odasında, mutfakta ve salonda şıklığı ve modernliği yakalamak istiyorsanız store perdeleri tercih edin. Zebra perdelerin yapısında apre bulunduğu için bu perdeler kolay kolay toz ve kir tutmaz. Günlük temzilik gerektirmez haftada bir nemli bez ile silebilirsiniz. Zebra perde alacakların en fazla düşündüğü şey ise store perde modelleri nasıl temizlenir sorusu herkesin aklına geliyor. Temizleme yöntemi ise banyoda ılık suda sabunla köpürterek yıkama yöntemidir. Temizlemek için çamaşır suyu gibi kimyasal maddelerden uzak durun.  Yıkayarak temizleme yöntemini polyester ve güneş geçiren perdelerinize uygulayabilirsiniz.  Store perdeleri bazı halı yıkama firmalarıda zebra perde yıkama yapabiliyor. Store perdelerin uzunluğunu ayarlayabilmek en büyük avantajıdır.

 

Çünkü bu perdeler hem güneşlik perdenin hem de tül perdenin görevini görmektedir.  Eski tül perdeler gibi 2 ayrı perde asmanızı önleyerek daha şık bir görüntü elde etmenizi sağlar.  Bu perdelerin fiyatları kaliteden kaliteye fark eder.  Perdelerin fiyatlarını camınızın uzunluğu ve eni de etkiler.  Fransız modelli pencerelerin perde fiyatları biraz pahalı patlamaktadır.  Bu perdeler kolay kolay leke tutmazlar ve genel olarak kullanım ömrü 4-5 yıldır.  Ferah ve rutubetsiz bir evde yaşıyorsanız bu sureyi 2 yıl daha uzatabilirsiniz.  Stor perdelerde kullanılan kumaş çeşitleri pamuk, keten ve polyesterdir. Zebra perdelerde temizlik yaparken kullanılan detarjanlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Hassas oldukları için ıslak pezle yada yumuşak fırçayla temizleyebilirsiniz. 2017 stor perde modellerinde yine taç stor perde modelleri ve Brillant stor perde modelleri yine en fazla talep edilen markalar olacak.

Ofis perde modellerinde ise genellikle stor perde tasarımları kullanılıyor. Cam balkon perdesi tasarımında da ipli perdeler ve zebra perdeler kullanılıyor.  Sizler için 2017 stor perde modelleri hakkında galeri hazırladık, umarım aradığınız modeli bulabilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ