Zebra perde modelleri ve fiyatları

Zebra perde modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Eskiden perdelerin pencereleri kapatması bile yeterli görülmekteydi. Evdeki eski çarşafların bile perde olarak değerlendirildiğini düşünürseniz perde, bir aksesuar olarak düşünülmemekte ve evin dekorasyonunda hep geri planda kalmaktaydı. Oysa günümüzde perde seçimi, en az mobilya seçimi kadar önemli hâle gelmiştir. İnsanların perde seçimine verdikleri ehemmiyet de bu piyasanın genişlemesine ve çeşitliliğe neden olmuştur. Stor perde, rutik perde, jaluzi, geniş etek perde, zebra perde modelleri gibi isimler altında perde modellerinde çok geniş bir yelpaze yer almaktadır.

 

Son yıllarda perde modelleri içerisinde en çok rağbet gören ise zebra perde modelleri olmaktadır. Kullanımındaki basitlik, temizliğinin kolay oluşu, şık ve modern bir duruşunun olması ve de perde piyasasındaki zengin seçenek ağı bu perde modeline olan ilgiyi artırmaktadır. Tabi bunların yanında zebra modellerdeki fiyat uygunluğu tüketiciye ayrıca çok cazip gelmektedir. Zebra perde modelleri tül, kumaş, bambu gibi malzemelerle oluşturulmaktadır. Bu malzemelerle de düz veya desenli tasarımlar oluşturulmaktadır. Daha ziyade soft renklerle tasarlanan zebra perdeler, her türlü yaşam alanında kullanılabilmektedir. Fiyat olarak ise, zebra perde fiyatları diğer perde tasarımlarına göre daha pahalıdır. Kullanım yönü ve şıklığı ile avantaj sağlamaktadır.

 

Çift yönlü olarak tasarlanan ve kenarındaki mekanizma sayesinde hem tül hem de güneşlik gibi kullanılabilen bu model, bireylere kullanımda büyük bir kolaylık ve rahatlık sunmaktadır. Ayrıca zebra perde modelleri, yıkanması ve takılması bakımından büyük bir kolaylık sunduğu için işyeri ve ofislerce vazgeçilmez bir perde modeli olarak düşünülmektedir. Çalışan kadınların da bu yönüyle zebra perde seçimi yaptığını düşünmek hiç de yanlış olmayacaktır. Sizler için 2016 zebra perde modellerinden oluşan galeri hazırladık inceleyip yorumlayabilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ