Yeni nesil Enza Home Aydınlatma Modelleri

Yeni nesil Enza Home Aydınlatma Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Enza home yemek odaları, yatak odaları, koltuk takımları derken son günlerde yeni bir sektöre daha girdi. Mobilyalarının şıklığı ve ürünlerinin kalitesini aydınlatma sektörüne de yansıtmaya karar veren Enza home baya iyi bir giriş yaptı diyebiliriz. Aydınlatma ürünlerini sunuş tarzları, aydınlatma ürünlerinin kalitesinden ayrıca bahsedeceğiz.

Enza home biliyorsunuz ki yıllar önce Yataş firmasının haklarını tamamiyle alarak yeni bir oluşum içine girdi. Bu oluşumdan gerek yemek odalarıyla gerek yatak odası takımıyla ve bilhassa oturma grubu takımlarıyla alnının akıyla çıkan ve zirvelere yerleşen firma sizce aynı seriyi aydınlatma ile de devam ettirebilir mi ?

Enza home Aydınlatma ürünleri

Enza home aydınlatma ürünlerinde bütün aydınlatmaları göz önünde bulundurmuş. Hatta o kadar ileri gitmişler ki ; Enza home country yemek odası için Country aydınlatma modeli bile üretmişler. Aydınlatma modellerini sadece avize ya da sarkıt olarak düşünmemeliyiz. Enza home avize ve sarkıtın yanı sıra lambader, abajur hatta masa lambası bile üretiyor. Bir çok farklı serisi olan Enza’nın aydınlatma olarak öne çıkan serileri arasında Beton serisi, Cage serisi ve Colors serisi öne çıkıyor. Modern yemek odalarına ya da avangart diye tabir ettiğimiz yemek odası modellerine göre bir çok daha farklı seri var diyebiliriz.

enza home aydınlatma modelleri

enza home aydınlatma modelleri

Enza Home aydınlatma fiyatları

Enza home aydınlatma ürünlerinde yüksek kalite malzeme kullanıldığı ve dayanıklı olacağı görülüyor. Ancak fiyat konusunda biraz aşırıya kaçılmış diyebiliriz. Tabi aşırı derken dağlar kadar değil ancak bir çok bütçeye uymayacağı kesin. Ama kalite, garanti ve ödeme kolaylığı sağlayan Enza indirimleri ile eminiz ki bunu da en aşağıya indirgecektir. Ortalama bir avize fiyatı 700den başlayan Enza home’da lambader ve sarkıt modellerinin fiyatları da bu tarzda diyebiliriz. Ayrıntılı bilgi için Enza home resmi sitesini inceleyebilirsiniz.

2018 Enza Home Aydınlatma modelleri

Mobilyayabakis.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ