Yemek masası modelleri 2017

Yemek masası modelleri 2017


Sponsorlu Bağlantılar

 

Yemek masası modelleri bu yıl yine bir çok tasarıma sahip olarak karşımıza çıkıyor. Yemek masaları genellikle salonlarda tercih edilmektedir. Mutfaklar için ise daha pratik ve küçük masalar tercih edilmektedir. Salon yemek masaları, gösterişli ve kaliteli bir görünüme sahip olmaktadırlar.

 

Salonlar için Yemek Masası Modelleri

 

Salonlar için tercih edilen yemek masaları genellikle yemek takımının içinde yer alan üründen oluşmaktadır. Yemek masasının modelini farklı olarak kullanmak isterseniz, odanın diğer eşyaları ile çok uyumsuz olmamasına dikkat etmelisiniz. Minimalist ev dekorasyonlarında yemek masası diğerlerine göre farklı tasarımlarda tercih edilmektedir. Minimalist evler, abartıdan uzak olarak dekore edilir. Bu yüzden de vitrin gibi eşyalara yer verilmez. Modern bir konsol, modern kitaplık ve tv sehpası kullanılmaktadır. Minimalist yemek masasının ve sandalyelerin de modern ve sade tasarımlardan oluşmasına dikkat edilir.

 

Mutfaklar için Yemek Masası Modelleri

 

Mutfaklar için tercih edilen yemek masaları genellikle daha küçük boyutlu olmaktadır. Mutfakta her gün kullanılacak olan yemek masalarının da kullanışlı ve dayanıklı olmasına dikkat edilir. Sürekli olarak kullanılacağı için çizilmeyen yapıya sahip olması aranır. Eğer çizilebilen bir yapısı varsa üzerinde örtü kullanılmak zorunda kalınır. Küçük mutfaklar için açılıp kapanan özellikteki yemek masalarının epey arttığını görüyoruz. Küçük mutfaklarda daha rahat bir ortam yaratmak için siz de bu yemek masası modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

 

2017 Yemek Masası Fiyatları

Bir çok mobilya üreticinin olduğu ülkemizde rekabetin en yüksek olduğu sektörlerden biriside mobilya sektörüdür. 2017 yemek masası modellerinde bir çok farklı seçenek bulunuyor. Bu kadar çok modelin olduğu yemek masalarında fiyatlarında modele,tasarıma ve markaya göre değişiklik gösteriyor.

 

2017 Yemek Masa Modelleri

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ