Yataş yemek odası takımları

Yataş yemek odası takımları


Sponsorlu Bağlantılar

Yataş mobilyanın Enza home markasıyla girdiği panel mobilya sektörü herkesin dikkatini çekiyor. Türkiyede bir çok mağazası yer alan Enza home yatak odası, yemek odası aklınıza gelebilecek her türlü mobilya modeli mağazalarında yer alıyor. Büyük indirimlerin olduğu Enza Home yemek odası modellerini Enza home mağazalarında bulabilirsiniz.


Yataş mobilyanın markası olan olan Enza home yemek odası modelleriylede müşterilerinin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Alegra yemek odası takımın zarif detay kulp kısmı meşe ve lake rengin muhteşem uyumuyla birleşiyor. Yenilikçi tasarımların merkezi enza homeda Alegra yemek odası takımında vitrin kısmında led sistemi bulunuyor. Yataşın özel sandalye modelide enza yemek odasında kullanılıyor. Yemek odası modeline uygun orta sehba ve yan sehba modelide bulunuyor. Masa sistemi açılıp kapanabilir masa yer alıyor. 9 parçadan oluşan yemek odası modelinini fiyatı 5.647,40 tl olarak Enza home mağazalarında bulabilirsiniz. Takımda 4 sandalye bulunmaktadır.Dilerseniz sayı artırıladabilir.

Enza Home Retro Yemek Odası Modeli
Yataşın özel tasarımlarından retro ayaklı mobilya modeli  Bolera zarif ayak yapısıyla dikkat çekiyor. Ceviz ve parlak siyah rengin muhteşem uyumu olan  Bolera yemek odası takımında tamperli cam kullanılmıştır. Ahşap ayaklar kullanılan yemek odası takımında kulplar ile ayaklar birbirini tamamlıyor. Sade bir görüntüsü olan enza yemek odası 2015 modeline ilk görüşte aşık olacaksınız. Masanın üst tablasında bulunan tamperli siyah renk cam kırılmaya ve cizilmeye karşı dayanıklıdır. Dilerseniz açılır kapanır dilerseniz sabit masa modeli yataşın yemek odası takımında vardır. Dilerseniz bu modelin yan ve orta sehba modelinide satın alabilirsiniz. Enza yemek odası fiyatı ise büyütülebilir masa 4 sandalye konsol ve konsol aynası toplam 4.240,13 Tldir. Tv sehbasıda ürüne dilerseniz ekleyebilirsiniz Bolera retro modeli tv sehbası fiyatı ise 515.25 Tl

Enza Home Modern Born Yemek Odası

Enza home modern yemek odası modellerinde birisi olan Born yemek odası modeli hem fiyatı hemde modeli ile dikkat çekiyor. Enza home un kusursuz yemek odası takımı olan bu modelinde ahşabın şıklığı göz kamaştırıyor. Özel Enza Home kulp kullanılıyor. Konsolda bulunan zıt renkteki çekmece takımı tamamlıyor. Masa konusunda Enza home size alternatif sağlıyor dilerseniz açılır kapanır dilerseniz sabit masa modeli bulunuyor. Enza home indirim günleri başladı ve şartsız 31 temmuza kadar bütün ürünleri %25 indirimle satıyor. Bu Born yemek odası fiyatı ise 2.890.45 Tl olarak Enza Home mağazalarında.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ