Yatak odası modelleri ve fiyatları 2017

Yatak odası modelleri ve fiyatları 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Yatak odası modelleri 2017 yılında her bütçeye uygun olarak tasarlandı. Günlük kullanıma uygun yatak oda modellerini ortalama 1000-2000 TL’lere bulabilirsiniz. Uygun fiyata bulabileceğiniz yatak odası takımları genellikle suntalam ürün olur. Suntalam mobilyaları uzun süre kullanmanız mümkün değil. Eğer daha lüks ve uzun süre kullanışlı yatak odası takımı arayışı içindeyseniz 7000 TL’den başlayıp 40,000 TL rakamlara kadar ulaşabiliyor fiyatlar.

 

Ekonomik Yatak Odası Modelleri

Ekonomik yatak odası modelleri ve fiyatları 2017 yılında tam da bütçenizi zorlamayacak nitelikte. Karyola, gardrop, şifonyer ve 2 komodinden oluşan ekonomik yatak odaları çeşitli renk seçeneklerinden oluşuyor. Ekonomik yatak odalarında genellikle karyola yer alır ancak, karyola istemeyenler baza ile değişiklik yapabiliyorlar. Dayanıklılık konusunda ise direk fiyata göre ön yargılı yaklaşmak doğru olmaz. Uzun yıllar ihtiyacınızı giderebilecek şekilde üretilen ekonomik yatak odası takımlarıda vardır. Size önerim suntalam olan mobilyalardan uzak durmanız. Ekonomik yatak odası takımlarında  gardroplar genellikle 4 kapılıdır. Aynalı, çekmeceli bir şifonyer ve 2 komodin ile depolama ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Ekonomik yatak odası takımları 900 TL fiyatlardan başlamaktadır ancak, dayanıklılık konusunda çok uzun yıllar garanti verilmemektedir. Eğer daha dayanıklı malzemeden üretilen ekonomik yatak odaları isterseniz ortalama 2000 TL fiyatlara bulabilirsiniz.

 

Lüks Yatak Odası Modelleri

Lüks olarak üretilen yatak odaları çok daha dayanıklı olmasının yanı sıra gösterişli çizgilere sahiptir. Bir çoğunda şifonyer ve makyaj masası ayrı olarak yer almaktadır. Makyajınızı yapabileceğiniz çok şık bir tuvalet masası ve ayrı olarak şifonyer ile komodinler yer almaktadır. Lüks yatak odası takımlarında gardroplar 6 kapıdan başlayıp 8 kapıya kadar seçeneklerde yer almaktadır.

Lüks yatak odası modelleri ve fiyatları 2017 yılında tasarımına ve kullanılan malzemesine göre fiyatlandırılmaktadır ve 7000 TL’den başlayıp 50bin TL fiyatlara kadar modeller bulabilirsiniz.

2017 yatak odası modellerinde ahşap panelden yapılan yatak odası modelleri ve country tarzı yatak odası takımları 2017 yılında yine en fazla talep edilen ürün olacağa benziyor. 2017 yatak odası fiyatları için bir mağazanın kampanyalı fiyatları devam etmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ