Yatak odası dekorasyon fikirleri

Yatak odası dekorasyon fikirleri


Sponsorlu Bağlantılar

 

2017 yatak odası dekorasyonu

Yatak odası dekorasyonu 2017 yılında farklı ve modern mobilyalardan oluşmaktadır. Son yıllarda ortaya çıkan pembe ve mavi dekorasyon örnekleri bu yıl uzaklaşıyor diyebiliriz. Daha soft renkler ve minimalist mobilyalar ile oluşturulan dekorasyon örneklerini görmeye hazır olun.

 

Yatak Odalarında Siyah ve Beyaz Uyumu

Yatak oda dekorasyonlarında modern tasarımların tercih edilebiliyor olması beraberinde siyah beyaz uyumunu da getirmektedir. Modern dekorasyonlarda sıkça tercih edilen bu iki renk, yatak odası dekorasyonunda da ön plana çıkıyor. Beyaz mobilyaların siyah yatak örtüsü ve siyah çerçeveli duvar tabloları ile çok şık ve tam bir minimalist etki yaratılıyor. Yatak oda halılarında da eski tasarım yolluklar bu yıl uzaklaşıyor diyebiliriz. Kare ve dikdörtgen tasarımlı halılarla birlikte peluşlar da 2017 yatak odalarında hayat buluyor. Minimalist renkler arasında yer alan siyah beyaz uyumunu bu yıl sıkça göreceğiz.

 

Makyaj Masası Göz Ardı Edilemeyen bir Detay

Yatak odalarının en önemli dekoratif unsurlarından birisi de makyaj masalarıdır. Erkekler tarafından fazla kullanılmasa da, bayanların tutkusu olduğunu söyleyebiliriz. Çeşitli tasarımlara sahip aynalı makyaj masaları bu yıl ön plana çıkıyor. Makyaj masası üzerinde yer verilen aksesuarlar ile birlikte makyaj sandalyesi de modern çizgilerden oluşuyor. Makyaj masası üzerinde kullanılan eski puflar artık yerini sandalyelere bıraktı. Çok çeşitli tasarımlara sahip modern sandalyeler, makyaj masalarının tamamlayıcı ürünleri arasında yer alıyor.

 

2017 yatak odası modelleri yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ