Weltew mobilya koltuk takımı modelleri

Weltew mobilya koltuk takımı modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

 

Oturma salonunuz ailenizle birlikte vakit geçirdiğiniz, misafirlerinizi ağırladığınız zaman zaman televizyonun karşısında kıvrılıp uyduğunuz zaman zaman yemek yediğiniz ya da çalıştığınız yani evinizde en çok zaman geçirdiğiniz alan. Bu yüzden oturma salonunuz hem kullanışlı hemde konforlu olmalı. Mesela koltukta kıvrılıp kaldığınızda beliniz tutulmamalı ya da şurada çabucak atıştırayım dediğiniz iki lokma yiyecek koltuk takımınızı berbat ederek sizi zorlu lekelerle baş başa bırakmamalı.

 

Koltuk takımları ekstra depolama alanı sağladığı için de ayrıca kullanışlıdır. Ve zaman zaman misafirleriniz yatılı kalırsa onları gönül rahatlığıyla ağırlayabileceğiniz yataklara da dönüşür. En iyisi, en yenisi diye yola çıkan weltew mobilya koltuk takımları, birbirinden şık ve farklı koltuk takımı seçenekleriyle oturma odalarınızı sıcak birer yuvaya dönüştürmeyi hedefliyor.

 

Klasik bir şıklık arıyorum, ama benim misafirim çok olur, annemler memleketten gelir diyorsanız geniş ailelere özel tasarlanmış hem daha fazla misafir ağırlayabileceğiniz hem de yatağa dönüştürebileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. Ya da biz çekirdek aileyiz, öyle çok misafirimiz gelmez ya da evim küçük çok yer kaplamasın diyorsanız daha minimal ama kesinlikle daha az kullanışlı olmayan, yine yatağa dönüşebilen ve depolama alanı sağlayan koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz.

 

Weltew mobilya koltuk takımları son yılların trend renklerini, özgün ve birbirinden şık modellerle bir araya getirerek salonunuza rahatlık ve kullanım kolaylığıyla birlikte şıklık da katmayı ihmal etmiyor. Üstelik silinebilen kumaşlar ve dayanıklılık garantisiyle.

Weltew Mobilya Koltuk Takımı Fiyatları

Weltew mobilyada bir çok farklı model ve tasarım bulunuyor. Fiyatlarıda modele ve tasarıma göre değişiklik gösteriyor. Ortalama olarak ise Weltew mobilya koltuk fiyatları 5000 lira civarında modele göre artış yada azalış gösterilebiliyor. Ayrıca Weltew köşe koltuk modelleride oldukça uygun fiyatlara. 2017 Weltew mobilya koltuk takımı modellerinden oluşan bir galeri hazırladık.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ