Tv 8 Güle Güle oturun yarışma şartları

Tv 8 Güle Güle oturun yarışma şartları


Sponsorlu Bağlantılar

Güle Güle Oturun programına başvuru yapmak için form doldurmanız gerekmektedir. TV8 ekranlarında yayınlanan bu program ile siz de evinizi yeniletebilirsiniz. Ünlü mimar Selim Yuhay tarafından sunulan dekorasyon programına başvuru yapmak çok kolay

TV8’in web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak siz de katılma şansı yakalayabilirsiniz. Programa başvurmak için tek yapmanız gereken formu eksiksiz olarak doldurmak ve sonrasında aranmayı beklemektir.

 

Güle Güle Oturun Programı Yarışma Şartları

 

Güle Güle Oturun programı ile evinizin herhangi bir odasını yeniletebilirsiniz. Bunun için TV8 web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Başvuru yapacağınız odanız yatak odası, salon oturma odası, mutfak, çocuk odası ve antre olabilir.

Güle Güle Oturun programına başvuru yapmak için tüm şehirlerden katılabilirsiniz. Sadece tek bir şehre bağlı bir program değildir. Türkiye’deki tüm şehirlerden başvuru yapabilirisiniz. Katılım şartı olarak başvuru formundaki tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız istenmektedir.

 

Güle Güle Oturun Programı Ücretli mi?

 

TV8 ekranlarında yayınlanan Güle Güle Oturun programı tamamen ücretsizdir. Başvuru yapmak da ücretsiz ve evinizin yenilenmesi de tamamen ücretsizdir. Tüm masraflar TV8 tarafından karşılanmaktadır. Dekorasyonu yapılan oda size hediye edilmektedir. Başvuru için kesinlikle ücret talep edilmiyor. Bu konuda sizden ücret isteyenleri TV8’e şikayet edebilirsiniz.

Güle Güle oturun başvuru formu

Tv8 Güle Güle Oturun Başvuru Şartları

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ