Türkiye’de minimal mobilyanın temsilcisi:DERİN DESİGN

Türkiye’de minimal mobilyanın temsilcisi:DERİN DESİGN


Sponsorlu Bağlantılar

Minimal mobilyalar günümüzde birçok ev ve işyerlerinde popüler olmakla beraber günlük hayatımızda birçok alanda kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Bu artışların genel sebebi Dünyanın önde gelen mobilya fuarı olan İtalya’da Milano fuarında görüceye çıkan ve yeni trendleri belirleyen firmalar olmaktadır. Bu firmalar arasında en dikkat çeken bir firma olan Derin Design.

Dünya’da birçok firma minimal mobilyalar yaparken bizleri gururlandıran bu Türk firması ,bu işi en üst seviyede yapmaktadır. Minimal mobilya yapmak kolay olmadığı gibi beğenilmeside oldukça zordur ama Derin Design’dan çıkan ürünler her kesime hitap edebiliyor ve beğenisini kazanıyor.

Ünlü tasarımcı Aziz Sarıyer ve oğlu Derin Sarıyer tarafından yönelitiliyor. İki tasarımcı firmanın birçok ürününü tasarlarken, ayrıca birçok yerli ve yabancı ünlü tasarımcılarla beraber çalışıyorlar.

Firmanın tasarladığı ürünler genellikle minimal olsalarda kullanım olarak her eve girebilecek ürünler. En çok geleneksel ev dekorasyonu dışında estetik olarak sade ve modern yenilik getirmek isteyen ürünlere yönelenler için mükemmel bir ilham kaynağı.

Evleri sade ve modern mobilyalar kullanarak çok daha gösterişli bir hale getirmek mümkün mobilyanın sade olması gösterişsiz olması anlamına gelmemekle beraber çok daha gösterişli olabilir.

Sade bir biçimde evini dekore etmek, son zamanlarda modern çizgilere sahip böyle firmalar sayesinde ev dekorasyonunda çağ atlatılmıştır. İnsanların evlerini dekore etmesine ilham olmaktadır.

 

 

twitter  Şafak KILIÇ

 

         Mobilyaya Bakış 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. reyyan şahin dedi ki:

    Öncelikle yazıyı çok doğru ve yerinde buldum. Şafak Bey’in kalemine sağlık.. takipteyiz yazılarınızın devamını bekliyoruz. ?

BİR YORUM YAZ