Trend yatak odası takımları Doğtaş mobilya

Trend yatak odası takımları Doğtaş mobilya


Sponsorlu Bağlantılar

Günün yorgunluğunuzu attığınız günün bir çok zamanını geçirdiğimiz yatak odalarının dekorasyonu oldukça önemlidir. Doğtaş yatak odası modelleriyle odanızın dekorasyonu şık ve huzur veren bir yer haline getirebilirsiniz. Doğtaş mobilya yatak odası takımlarında bir çok farklı seçenek sunar.

1972 yılında, Çanakkale’nin Biga ilçesinde mobilya üretimine başlayan Doğtaş Mobilya, sürekli gelişen ve sektöre damgasını vuran bir mobilya markası olarak, büyük bir başarıya imza atmıştır. Doğtaş Mobilya, sektördeki en büyük mobilya markalarından biri olarak, kendine has tasarımları ve özellikle yatak üretimi ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Açtığı bayi sayısı ve güler yüzlü ve samimi çalışanları ile müşteri memnuniyeti hep ön planda tutmaya çalışan ve bu anlamda da çok başarılı olan Doğtaş Mobilya’nın, bu doğrultuda da günden güne artan bir müşteri potansiyeli vardır.

Çanakkale Biga’da üretimini yaptığı mobilyalarının kalitesi hiç şüphe götürmeyen Doğtaş Mobilya, kendine özgü yarattığı mobilya tasarımları ile de, tüketicilerin ilgisini çekmektedir. Ürettiği mobilyalar ile dünyaya açılan Doğtaş Mobilya, en çok tercih edilen mobilya markalarından biridir. Tasarladığı birçok mobilyada, modern bir hava oluşturan ve her zevke hitap eden Doğtaş Mobilya, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda, büyümeye ve mobilya sektörüne yön vermeye devam ediyor.

2017 yatak odası takımlarında Doğtaş mobilya yine damgasını vuracağa benziyor. Trend bir yatak odası takımı istiyorsanız sizde en yakın Doğtaş mağazasına uğrayın. Müşterilerine sunduğu kalite ve tasarımlar dışında, her bütçeye göre müşterilerine seçenekler sunabilen ve uygun ödeme şartları yaratan Doğtaş Mobilya’nın, bu anlamda da müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu görülmektedir. Kalite ve uygun fiyatı aynı anda müşterisine sunmaya devam eden Doğtaş Mobilya, her konuda olduğu gibi bu konuda da farkını ortaya koyuyor. Doğtaş yatak odası fiyatları konusunda da, müşterilerini mutlu etmeye ve değişik yatak odası tasarımları ile müşterisinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Bir çok farklı tasarımı olan Doğtaş mobilya yatak odası takımı fiyatlarıda modele göre değişiklik göstermektedir.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ