Trend yatak odası modelleri Stella Mobilya

Trend yatak odası modelleri Stella Mobilya


Sponsorlu Bağlantılar

 

Evlerimizin en huzurlu yerleri, yatak odalarıdır. Stella Mobilya Yatak Odası ile en güzel sabahlar ve en sıcak geceler artık sizin. Queen Yatak Grubu ile sakinliğin, Laura Yatak Odası ile ferahlığın, Luna Yatak Odası ile şıklığın, Dolce Yatak Grubu ile zarafetin, Alex Yatak Grubu ile rahatlığın, Verona Yatak Grubu ile konforun, Arıen Yatak Grubu ile ise ergonomi ve estetiğin buluşma noktasının keyfini çıkartabilirsiniz.

Stella Dolce yatak odası modeli

Stella Dolce yatak odası modeli

Rengârenk ve Ergonomik Yatak Odaları 

 

Stella Mobilya Yatak Odası Takımları ile geceniz ve gündüzünüz artık çok konforlu ve renkli. Düşünsenize gününüz, yumuşacık ve sıcak battaniyeler ve örtüler ile bir sürü kuş tüyü gibi yumuşacık bir yatakta başlıyor. Biraz hayal gücü ve kendi tarzınızı da karıştırınca yatak odanızı istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Dilerseniz modern tarzlarda, dilerseniz peri masallarındaki saray odalarına, dişerseniz romantik bir mekâna çevirebilirsiniz.

Stella Verona yatak odası modeli

Stella Verona yatak odası modeli

Nasıl bir yerde uymak istediğinize siz karar verin ve ona göre düzenleyin. İsterseniz otel odası konforunu da evlerinize getirebilirsiniz. Modern çizgileri ile Stella Mobilya Yatak Odaları Modelleri oteli yatak odanıza taşıyın. Odanızda televizyon, film izleyebilir, müzik dinleyebilir, şık ve kullanışlı parçaları ile tüm gününüzü yataktan çıkmadan geçirmek isteyeceksiniz.  Stella Mobilya Yatak Odası Fiyatları değişiklik göstermektedir. 2000 ile 9000 TL arasında değişen fiyat aralığı ile sizleri hayallerinize kavuşturabilir. En güzel geceler ve sabahlar için güzel yatak odaları.

Sadece yatak odası modelleri değil tv ünitesi modelleriyle de oturma gruplarıyla da Stella bir adım öne geçiyor. Stella tv ünitesi modelleri bilhassa kalitesiyle Stella mobilya  modellerinde en çok tercih edilen ürünler arasında. Stella oturma grubu modelleri chester ve avangart modelleriyle yemek odası modelleriyle büyük uyum sağlamakta.

Stella yatak odası modelleri ve fiyatları

Mobilyayabakis.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ