Trend perde modelleri 2017

Trend perde modelleri 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Trend perde modelleri 2017 yılının dekorasyon modasını belirliyor. 2017 trendlerine uygun olarak tasarlanan perdeler ile evlerinize bambaşka bir atmosfer kazandırmış olabilirsiniz. Ev dekorasyonu için en önemli detaylardan biri olan perde modellerinin en yeni trendlerini sizler için araştırdık. 2017 ev dekorasyonunda zebra perdeler ön plana çıkıyor. Salon dekorasyonunda ise genellikle fon perde ve zebra perdeler kullanılıyor. Yine tül perde modelleride geçmiş yıllara göre daha fazla talep görüyor.

Salon Perdelerinde Minimalist Etkiler

Salon perdeleri son yıllarda çok gösterişli modellerden oluşmaktaydı. 2017 yılının dekorasyon modasında ise daha sofistike ve minimalist perde tasarımlarını görüyoruz. Gösterişli farbelalar, ihtişamlı saten perdeler ve işlemeler yerini daha sade ve tek renk fon perdelere bırakıyor. Salonlar için görünüm çok önemlidir. Ülkemizde salonlar yalnızca misafir için kullanılmaktadır. Bu yüzden de misafir için en dikkat çekici sunumlarla birlikte dekorasyona da dikkat edilmektedir. Misafir için hazırlanan salon dekorasyonları 2017 yılında modern detaylara sahip olarak hazırlanıyor. Daha düz çizgilerin kullanıldığı 2017 dekorasyonlarında, perdeler de tek parça halinde fon perdelerden oluşuyor. Fon perdeler ile birlikte dantelsiz düz tüller veya stor perdeler kullanılmaktadır.

Stor Tasarıma Sahip Trend Perde Modelleri 2017 Tasarımları

Stor perdeler hem ev için hem de ofislerde rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Kolay kullanımı ve modern görünümleriyle evlerin her odasına uygun olarak tasarlanabilmektedir. Trend perde modelleri 2017 koleksiyonları içinde stor tasarımlar sıkça yer almaktadır. Stor perde modelleri, farklı kumaş ve desenler ile yenilikçi tasarımlarda satışa sunulmaktadır. Evler için yatak oda, mutfak, salon ve çocuk odaları için ayrı ayrı dizayn edilmiş stor perde modelleri kullanılabilmektedir. 2017 perde modellerinde bir çok alternatif ön plana çıkıyor. Sizler için 2017 trend perde modellerinden oluşan bir galeri hazırladık. Bu yıl perde modellerinde iki firma ön plana çıkıyor. Brillant 2017 perde modelleri ve Taç perde modelleri 2017 koleksiyonu ile sizleri kendisine hayran bırakacak.

Mobilyaya Bakış

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ