Trend Makyaj Masası Modelleri ve Fiyatları

Trend Makyaj Masası Modelleri ve Fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili hanımlar başta olmak üzere hemen hepimiz gün içinde bir süreyi ayna karşısında geçirmekteyiz. Gerek dışarı çıkmak için hazırlanırken veya biriyle buluşmadan hemen önce küçük bir kontrol amaçlı veya buna benzer durumlarda kendimizi aynanın karşında buluyoruz. Kendimize yeni bir tarz ve görünüş kazandırdığımız makyaj masamızın da bizi yansıtması gerekiyor kesinlikle. Kişiden kişiye değişen istekler doğrultusunda farklı güzel yanlarıyla birkaç makyaj masası örneğini beraber inceleyelim.

Şık makyaj masası

Şık makyaj masası

  • Tercih edilebilir ürünlerin başında klasik aynalı makyaj masası gelmektedir. Sade, şık ve işlevsel özelliği ile pratik ve naiflik açısından tercih edilebilir olan aynalı makyaj masası 200-250 TL civarındaki fiyatları ile listenin başında gelmekte.
  • İkinci sırada katlanabilir aynalı makyaj masası gelmekte. Bol çekmeceli ve geniş ayna alanı ile pratiklikten çok genişliği rahatlığı seven hanımlar için çokça tercih edilen makyaj masalarının başında gelmekte. İster katlanabilir olan iki adet aynayı da açıp geniş şekilde makyajınızı yapın gerekse masanın üstünde gürültü kirliliğine sebep olabilecek malzeme fazlalığını bolca bulunan çekmecelere güzelce yerleştirip düzenin rahatlığını yaşayın. 1000-2000 TL gibi geniş bir fiyat aralığına sahip olan bu model isteyenin arzuları doğrultusunda tercih edilebilir bir makyaj masası.
Farklı makyaj masası modelleri

Farklı makyaj masası modelleri

  • Listemizin farklı 10 adet renkte bulabileceğimiz vinny makyaj masası ile son veriyoruz. Duvara monte şeklinde kullanılabilir olan makyaj masası tamamıyla yerden tasarruf etmek için birebir. 200-250 TL kadarlık bir fiyat aralığıyla son günlerce fazlaca tercih edilebilir makyaj masalarının başında gelmekte.

Not: Bazı durumlarda plastik küçük sepetlerde gayet iyi birer düzenleyici görevi görebilmektedir. Önemli olan siz hanımların ne istediği ve sizin neyi mutlu edeceği.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Adiyamana gelirmi

BİR YORUM YAZ