Trend köşe koltuk modelleri Saloni mobilya

Trend köşe koltuk modelleri Saloni mobilya


Sponsorlu Bağlantılar

Köşe koltuk takımları hem salonda hem de oturma odasında akla ilk gelen mobilyadır. Saloni mobilya köşe koltuk modelleri ile aradığınız köşe koltuk takımını bulacaksınız.

2000 senesinden beri Ev-Mobilya şirketleri arasında uzun zamandır faaliyet göstermekte olan firmanın kaliteli ürün üretmesi ve disiplinli çalışma ortamı ile tüketicisine binlerce koltuk ve köşe takımı sunmaktan oldukça huzur ve mutluluk duymaktadır. Saloni Mobilya 16 sene içerisinde bünyesinde 200 kişiden fazla çalışanı ile kendini geliştirmiş ürün çeşitliliğine önem vermiştir.

Saloni chester köşe koltuk takımı

Saloni chester köşe koltuk takımı

Saloni Mobilya alırken, müşteri memnuniyetini düşünen Saloni Mobilya yanlış ürün seçmemelerine özen göstermeleri için müşterilerine bir kaç öneri de bulunması oldukça takdire şahane bir durum. Bunlardan bazıları, sunulan fiyat kalitesine uygunluğu, İSO 9001 Standartları ve garanti belgesine sahip olması, tutkal vb. ürünlerin sağlık açısından kanserojen madde içermemesi gibi dikkat edilmesi gereken mobilyalar da hassas davranılması gerektiğini vurgulamıştır. Yeni sezon, Saloni Mobilya Köşe Takımı ile alıcılarına uygun fiyatla satışa sunulması 2016 yılının saygın markaları arasında yerini almış bulunmakta. Çeşitlilik ve renk bakımından kaliteli havaya bürünen köşe takımları evlerinize ayrı hava katacağa benziyor.

saloni köşe oturma grubu modelleri

saloni köşe oturma grubu modelleri

Peki, Fiyatları Ne Kadar

 

Saloni Mobilya Köşe Koltuk Fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için Saloni mobilya sitesi veya mağazalarından beğenilen ürünlerin uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır. 3lü ve 2li modellerinin fiyatları değişmekle beraber ürünler 10 yıl garanti özelliğini kapsıyor.

 

Köşe Koltuk Takımı Modelleri

 

Saloni Köşe Koltuk Takımı Modelleri; aşağıda sıralanmış olup evinize yakışan model ve örneklerini Saloni satış mağazalarında ve firmanın sitesinden takip edebilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Saloni sofia köşe koltuk takımı

Saloni sofia köşe koltuk takımı

  • Saloni Pera köşe koltuk takımı
  • Saloni Rio köşe koltuk takımı
  • Saloni Metropol köşe koltuk takımı
  • Saloni Conrad köşe koltuk takımı
  • Saloni Havana köşe koltuk takımı
  • Saloni Aspendos köşe koltuk takımı

Saloni Köşe koltuk takımı modelleri

Mobilyayabakis.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ