Trend koltuk takımı modelleri Tepe Home

Trend koltuk takımı modelleri Tepe Home


Sponsorlu Bağlantılar

Yaşam alanlarınızın birçok bölümünde ihtiyacınız olan özel ürünlerden bir tanesi de kesinlikle koltuklardır. Tek bir koltuk tercihi yapmak yerine sizler de takım ürünleri tercih edebilir ve dekorasyonu daha özel hale getirebilirsiniz. Tepe Home bu konuda ürün kullanıcılarına çok daha kusursuz ürünler sunuyor ve koltuk takımları ile birlikte karşınıza çıkıyor. Oldukça geniş ürün yelpazesi olan firmada toplam 40 binden fazla mobilya ve dekorasyon ürünü bulunuyor. Tepe home koltuk takımı modellerinde onlarca seçenek sunuyor. Tepe mobilya’da oturma grupları, salon takımları, köşe koltuk takımları ve çok daha fazla alternatif ile birlikte sizler de yaşam alanlarınızı en iyi şekilde süsleyebilir ve bunu da en uygun rakamlar eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Tepe home imzasını taşıyan koltuk takımları ile birlikte daha rahat bir alan yaratabilecek ve misafirlerinizi de bu alanlarda kusursuz bir şekilde ağırlayabileceksiniz.

 

Firma bu senenin ürünlerin satışına mağazalarda başladı. Tepe home koltuk takımları 2017 senesinde bir çok yeni tasarım bulunuyor. 2016 yılını oldukça başarılı geçiren mobilya mağazası bu çıkışına 2017 yılında da devam edeceğe benziyor. Tepe home koltuk fiyatları ise modele göre değişiklik gösteriyor. Firmadan dilerseniz ürünleri tek tek de alabiliyorsunuz. Her takımın tek tek fiyatı bulunuyor. Ortalama olarak bir üçlü koltuk 2 bin lira civarındayken berjer modelleride bin lira civarında modele göre artış yada azalış gösterebiliyor.

Tekli koltuk tercihi yaparak daha fazla masrafa girmek yerine koltuk takımlarını tercih edebilir ve dekorasyonu da bir bütün olarak sağlayabilirsiniz. Tepe Home’un özel olarak hazırladığı takımlar mevcut ve yaşam alanlarınızda da harika bir görüntü sergileyeceğini düşünüyoruz. Mobilya sektöründeki en özel markalardan bir tanesi olan Tepe Home, her geçen gün yepyeni mobilya grupları ile birlikte karşınıza çıkmaya devam ediyor ve evlerinizi ya da ofislerinizi dayayıp döşemeniz adına sizlere yardımcı oluyor. Çok sayıda farklı ürün grubu ile birlikte dikkatleri çeken bu markayı sizler de online olarak takibe alabilir ve çok uygun rakamlar eşliğinde alış verişleriniz için ilk adımı atabilirsiniz.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ