Trend aydınlatma modelleri İkea

Trend aydınlatma modelleri İkea


Sponsorlu Bağlantılar

 

İkea aydınlatma modelleri 2017

Yapı devi İkea aydınlatma modelleriyle y çok şık ve fonksiyonel tasarımları ile karşımıza çıkıyor. İkea tasarımlarının dikkat çekici ama bir o kadarda spor kullanımı ile evlerin dekorasyonu daha modern ve ferah oluyor. Modern ve genç tasarımlar planlayanlar için İkea 2017 aydınlatma modellerini öneriyoruz.

 

Salonlar için İkea aydınlatma modelleri

İkea mobilyaları ile dekore edilmiş salonlar kesinlikle sade ve modern bir trende sahip olmaktadır. İkea salonlar için seçilecek aydınlatmaların da çok abartılı olmayan tasarımlara sahip olması önemli bir detaydır. İkea markasına ait aydınlatma tasarımlarının tümü ferah dekorasyon için özel üretilmiş tasarımlardan oluşmaktadır.

 

Yatak Odaları için İkea aydınlatma modelleri

İkea yatak odalarında sade ve şık abajur modelleri ile birlikte aplikler ve lambaderler ön plana çıkıyor. Kağıt lambaderler İkea’nın en çok satılan ürünleri arasında yer alıyor.

 

Çocuk Odaları için İkea aydınlatma modelleri

İkea çocuk odaları için renkli ama bir o kadar da göz yormayan aydınlatma modellerine yer verilmiş. İkea markası, çocukların gelişimi için her detayı göz önünde bulundurarak tasarımlarını gerçekleştirmektedir.

 

Mutfak ve Ofisler için İkea aydınlatma modelleri

İkea mutfak ve ofislerde genellikle spot türü aydınlatmalar tercih edilmektedir. Mutfaklar ve ofisler için ayrı ayrı tasarımları, İkea mağazalarında bulabilirsiniz. İkea aydınlatma modelleri 2017 yılında tüm ev ve ofisleri modern bir atmosfere sokuyor.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ