Tepe Home yemek odası modelleri ve fiyatları

Tepe Home yemek odası modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Tepe home yine 2016ya bomba gibi girdi. Yepyeni tasarımlarla ürettiği Tepe home yemek odası modelleri fiyatlarıyla herkesi kendine çekiyor.  Klasik mobilya ve modern mobilyayı aynı anda mağazasında bulunduran Tepe Home yine herkesi büyülüyor. İşte 2016 yemek odası modelleri ;

Alba Yemek Odası

Zanaatın mobilyaya kattığı değer anlayışıyla tasarlanan Alba yemek odası takımı, geçmişten bugüne geleceğe dokunan bir tarza sahip. Bu prestijli ev sahnesinde lüksist bir duruş, rafine, sade ve arınmış formlar ön planda. Alba, kendi stilini yansıtan seçkin ve zevkli mekanlar tasarlamak için gerekli tüm bileşenleri bir arada sunuyor : İki masif ayaklı yemek masası, vitrin ve büfe.

Oscar Yemek Grubu

Oscar yemek grubu 2016’nın en önemli trendlerinden birine imza atar nitelikte. Moda dünyasının “kış romantizmi” olarak vurguladığı bu akımda klasisizm ve oryantal kurgular bir arada işleniyor. Sanatsal detayları kıyafetlere taşıyan moda dünyası, sade ve yalın çerçvler içinde kıvrımlar, ışıltılar ve hisleri ön plana çıkaran dokular içinde sakin bir asalet, naif bir kış romantizmi yaşatıyor. Oscar ise işte bu trendin dekorasyondaki temsilcisi. Lüks dokuların tercih edildiği, parlak lake yüzeylerin öne çıktığı, prestijli ürünlerle kurgulanana Oscar, tasarımlarında modernizmi süslüyor, mimari sadeliği Rönesans’tan aldığı kodlarla yoğuruyor. Dekoratif, yaldızlı yüzeyler ve ince işçiliğin sergilendiği detaylarla yüklü koleksiyon, göz dolduruyor.

Karizma Yemek odası

Oryantal tarzın klasisizmle stilize edilmesinden doğan zarif Karizma. Ceviz ağacının, klasik detaylarla birleştiği, lame-dore ışıltıların sanatsal objelerle buluştuğu, hikayesi olan evler yaratan Karizma. Anılarınız sergileyebileceğiniz vitrini, koleksiyonlarınızı koruyacak bir büfesi, kalabalık yemeklere kucak açan masası ve fraklı kumaş alternatifleri sunan konforlu sandalyeleriyle yıllarca sizinle anı biriktirmeye hazır!

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ