Tepe Home Yatak odası modelleri ve fiyatları

Tepe Home Yatak odası modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Yatak odası bir ev için vazgeçilmezdir. İşten eve geldiğinizde gece yattığınız yatağın konforlu, yatak odasının ise huzur verici olmasını isteriz. Tepe home da bu sene bu huzuru bize sağlamakta. Yeni koleksiyonu ile yatak odası tarzına ışık tutan Tepe Home yine büyük fark yaratmış. İşte O Modellerden bir kaçı;

Alba Yatak Odası

Eskitme kulpları, koyu renkli karaçam yüzeyi ile gerçek bir klasik değer o. Alba yatak odası; bugün, yarın ve daima, kalıcılığını koruyan bir tarza aşık olanlar için keyifli, konforlu ve derin bir kişisel koza sunuyor. Gardırop, şifonyer, yatak ve iki komodinden oluşan Alba Yatak Odası, klasiği bugüne kadar taşıyan formları ve kombinasyonu ile çağdaş bir masal gibi uyku ve dinlenme alanında huzurlu zaman geçirmeye davet ediyor.

İda Yatak Odası

Amerikan ceviz kaplama gardırop, şifonyer, dersiuar ve cehenille kumaş kaplı pufla kombinlenmiş yatak odası takımı İda, bugünün el işçiliğindeki özenin, detaylardaki kalitenin ve rafine form anlayışının bir ürünü. Yatak başını ve pufu çevreleyen ince siyah biye, onun Neo-Klasik duruşunun habercisi. Zevkinize göre farklı renk alternatiflerini inceleyebilir, bu zarif formun aynı zamanda n kadar konforlu olduğunu da test etmek için mağazalara uğrayabilirsiniz.

Oscar Yatak Odası

Parlak lake, kapitone v beyaz rengin karşı konulamaz cazibesi Oscar Yatak Odası grubunda buluşuyor. Klasik dekorasyona hakim olan yaşanmışlık hissinin, oryantal dokunuşlarla yumuşadığı serinin yatak dışında gardırop komodin, dresuar ve pufu bulunuyor.

Karizma Yatak Odası

Klasik mobilyanın ruh ikizidir ceviz ağacı. Dokusu, dokunuşu, yüzeyindeki damarlı deseni ve rengi onun klasik tarzın birinci şartı yapar. Karizma yatak odası takımına şiirsel oryantalist duruşunu veren de bu ceviz kaplamadır. Koleksiyonun bir dantel gibi işlenmiş kulpları, dresuar, komodin ve şifonyer de ön plana çıkar. Gözü yormayan, kalabalık süslerden arınmış, gerçek bir asalet okunur Karizma’nın detaylarında.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ