Stella yemek odası modelleri

Stella yemek odası modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Stella mobilya 1974 yılında kurulmuştur. Birbirinden özgün koleksiyon ve tasarımlarıyla farklılığını kanıtlamıştır. Birçok ürünü uygun fiyatlara bulacağınız Stella Mobilya kendini sürekli geliştirip yeniliyor. İstanbul’da üretim yapan şirket müşterilerin istekleri üzerine tasarımlarının boyutlarını değiştirerek kişiye özel hale getirebiliyor. Ürettiği ürünlerde sunduğu garanti hizmeti ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkartıyor.

Stella Mobilya Yemek Odası Modelleri Nelerdir?

Stella Mobilya yemek odası modeli farklı zevklere hitap etmektedir. Bu modeller: Laura Yemek Odası, Queen Yemek Grubu, Alice Yemek Grubu, Luna Yemek Grubu, Arien Yemek Grubu, Shark Yemek Grubu, Alex Yemek Grubu, Dolce Yemek Grubu, Verona Yemek Grubu ve Legend Yemek Grubu’dur. Stella Mobilya yemek masası her yemek grubuna uygu olarak üretilmiş cam ve ahşap modellerde, dikdörtgen ve oval kesimler bulunuyor.

 

Stella Mobilya Yemek Odası Fiyatları Ne Kadardır?

Mobilya için fiyatta tasarım kadar önemlidir. Çünkü beğenilen mobilya bütçeye uygun olduğu sürece alınıyor. Stella Mobilya yemek odası fiyatları 1.600 TL ile 6.500 TL arasında değişim göstermektedir. Yemek odası grubu masa, sandalyeler (4’lü veya 6’lı), konsol ve konsol aynasını içermektedir. Stella Mobilya mağazaları İstanbul (Modoko, Masko), Ankara (Siteler), İzmir (Gaziemir), Bursa, Mersin, Samsun, Gaziantep, Trabzon ve Azerbaycan (Bakü)’de bulunmaktadır. Fabrikası ise Tuzla/İstanbul’da yer almaktadır. Müşterilerine kaliteli ve iyi hizmet sunan Stella Mobilya müşteriler tarafından tercih ediliyor.

Stella yemek odası

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ