Salonunuzda konforun adı Mondi Mobilya

Salonunuzda konforun adı Mondi Mobilya


Sponsorlu Bağlantılar

Tek bir mekanda birbirini tamamlayan, yaşan alanlarını bir bütün haline getiren; estetik ve rahat mobilya tasarımları Mondi’de eşsiz dokusuyla evlerinizde yerini alıyor.

Mobilya alırken tarz seçimi

Önemli olan tarzını her yere yansıtmak. Bir ev, her renge ve desene uyumlu bir adam olabilir yada huzurun ve dengenin sergilendiği bir vaha. Mondi’nin full concept özelliği ile mekanları uyumlu kolan tasarımları, zengin çeşitleri ve büyük hassasiyetle tasarlanmış zarif mobilya modelleri ile sizi her alanda yansıtıyor. Sizde mondi ile evinizin her yerinde kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Mondi salon takımları
Hayalinizdeki estetik ve kalite en zarif koltuk takımı tasarımları ile evinize girmesi mümkün. Alışa gelmiş modellerden farklı olarak mondi ile desenleri, renkleri ile hayatı kolaylaştıran özellikleri ile mondi mobilya yeni tarzlar oluşturup, mobilya modasını belirlemeye devam ediyor. Sizde şık, konforlu bir mondi salon takımına sahip olabilirsiniz. Yaşam alanlarına kattığı değer ile onunla geçen her her an keyifli bir hal alıyor. Sevginiz mondi oturma grupları ile büyüyor.

Mondi modern salon takımı modelleri

Etnik desenlerin mistik havasını solumak için modern mobilya tarzından vazgeçmeyin. Modern çizgilerin desenlerle bütünleşip, nasıl estetik bir tasarıma dönüştüğünü mondi modern koltuk takımları ile görebilirsiniz. Ahşabın çekiciliğini hissedip yatak fonksiyoni ile evinize rahatlığı getirin.

Mobilya ve halı uyumu
Renklerin uyumu, desenlerin tekrar etmesi ve detaylardaki o incelik… Mondi’nin sunduğu bu estetik, bugün modern renk ve desenlerde kendini gösteriyor Eğer hayatınızın her alanında olduğu gibi dekorasyonda da uyumunuz ile sıradan olmak istemiyorsanız mondi mobilyanı “kumaş ve halı uyumu” tarzını evinizde denemenizi tavsiye ederim.

Günlük hayatınızda, kendinizle ilgili aldığımız kararların arkasında hep huzurlu, mutlu ve uyumlu bir yaşam istediği yatıyor ve gündelik telaşların arasında huzura ve uyumlu bir dengeye her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyuyorsunuz. İşte dekorasyonlardan yani evimizin bize sunduğu atmosferden tam olarak bunu bekliyoruz. Peki bunun ne kadar farkındayız?
Salon dekorasyon önerileri

Evinizde hangi renklerin hakim olduğunu belirleyin, bu size yeni bir biblo alırken bile fikir verecektir. En uyumlu renge sahip eşyayı seçmenize yardımcı olur. Mobilyanızdaki kırlentlerde desen detayları varsa bu desenleri tekrarını sağlayacak bir kaç küçük çerçeve kullanın. Böylece evinizde hem uyumlu hemde sadece, gözü yormayan bir uyum sağlayacaksınız. Mondi mobilya koltuk takımı modellerinde bir çok farklı model bulunuyor. Sizde evinize çok yakışacak tasarımlar için Mondi mobilya mağazalarını ziyaret edin.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ