Salonunuzun güzelliği Mondi mobilya

Salonunuzun güzelliği Mondi mobilya


Sponsorlu Bağlantılar

Salon takımı, salonunuzda rahat edebilmeniz ve konuklarınızı ağırlayabilmeniz için büyük bir öneme sahip olmaktadır. Salonunuzu olabildiğince şık ve konforlu döşemenizi mondi sizlere sağlayacaktır.

Lotus köşe takımı, beyaz ve zarif stiliyle içiniz açacaktır ve konuklarınızı memnun edecektir. Rivoli köşe takımı ise hem desenleriyle hem de renkleriyle enerjik bir atmosferi salonunuza getirecektir. Minas köşe takımı, zarif ve hoş tasarımıyla salonunuzda konforu size yaşatacaktır. Florya köşe takımı desenleriyle ve renkleriyle evinize bahar tazeliğini getirecektir. Sağlığa zarar vermeyen ve kolay temizlenebilir kumaşlarının da tercih edilmelerinde çok büyük etkileri olmaktadır. Mondi, üst düzey konfor ve rahatlıkla beraber yatak olabilme seçeneğiyle evinizde sahip olmak isteyeceğiniz seçenekleri size sunmakta. Anti kanserojen deri ve kumaş kullanımı sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için özellikle önemli olmaktadır. Optima maksi takım, aynı zamanda yatak olabilen tasarım seçenekleriyle ve de canlı renk seçimleriyle zarif stilini birleştirip salonunuza şık bir konfor sağlayacaktır. Sandık olabilme ve temizlikte kolaylık sağlayabilen yüksek ayak seçeneğiyle pratik olma konusunda da size avantaj sağlayacaktır. Çektirme düğmeler, tezat renk ve desen kullanımları ve çoklu kırlentleriyle mabel koltuk takımı da oldukça hoş bir seçenek olmaktadır.

Mondi, evinizin diğer bölgelerinde olduğu gibi salonunuzda da harikalar yaratmaya oldukça meyilli tasarımlara imza atmıştır, bunları denemekten çekinmeyin ve memnun kalacağınızdan emin olun.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ