Salon takımlarında yeni tarz; Doğtaş Mobilya

Salon takımlarında yeni tarz; Doğtaş Mobilya


Sponsorlu Bağlantılar

Doğtaş mobilya bu sene mobilya piyasasına poyraz gibi girdi. Bir çok mobilya firmasını satışları ve müşteri memnuniyeti ile geride bırakan Doğtaş, bu sene de büyük ses getiriyor. Özellikle yeni salon takımları ile ev kuranların mutlak uğrak yerine dönüşen Doğtaş çok iddialı. İşte o salon takımları ;

Carlino
Rahatlığın yeni formu…Keyfinden vazgeçemeyenler için Carlino’dan da vazgeçemiyor. Aradığınız rahatlıktan çok daha fazlasını sunan Carlino, tasarımındaki ahşap ayrıntısıyla da yeni bir stil yaratıyor. Üçlü, ikili ve tekli koltuklardan oluşan takımıyla size konforlu bir salon vaat ediyor.

Country
Dağdan bir esinti…Klasik ve modern çizgiler buluşuyor, İngiliz kır evlerinin geleneksel çizgileri yeniden hayat buluyor. Kullanılan oval çizgiler, modası hiç geçmeyen bu tasarıma farklı bir bakış açısı getiriyor. Çiçek desenleri ve kırlentleriyle de evinizi daha sıcak, daha samimi bir yaşam alanına çeviriyor.

Pearl
Onun bir benzeri yok…Hayatın her anına uyum sağlayabilen, geniş alanlarda harika yaratan, dört dörtlük, rakipsiz bir tasarım.Sizi daha özgür kılıyor, tüm güzel anılarınız için yer açıyor, sevdiklerinizi bir arada tutuyor. Herkese kucak açan 4’lü koltuğun yanı sıra 3’lü ve 2’li alternatifleri de bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ