Salon koltuk takımları 2017

Salon koltuk takımları 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Salon dekorasyonunda koltuk takımı seçimi oldukça önemlidir. İlk olarak salon dekorasyonunuzun tarzını seçmeniz gerekmektedir. Düz bir koltuk yerin şık bir salon takımı modeli ile salonunuz oldukça gösterişli olabilir. 2017 salon takımı modellerinde bir çok farklı tasarım bulunuyor. Bu yazımızda  yılın trend salon takımları hakkında olacak. 2017 yılında salon takımı modellerinde pastel tonlar damgasını vuracak. Cıvıl cıvıl tasarımlar ile evinize huzur ve hareket gelecek.

 

Avangard Salon Koltuk Takımı 2017

Avangard mobilya tasarımları gösterişi seven oymalı biraz kaba olsada daha ağır ve lüks tasarımlardır. Avangard salon takımları diğer tarzlar kadar rahat olmasada gösterişli ve heybetiyle dikkatleri üzerine çeker. Hayatınızda lüks ve gösteriş önemliyse oymalı desenleriyle avangart salon koltuk takımı tamda size göre. Avangard salon takımı İstikbal mobilya, Bellona, Enza Home mobilya mağazaları gibi bir çok firmada bulunuyor.

Avangard salon takımı 2017

Avangard salon takımı 2017

Modern Salon Koltuk Takımı 2017

Modern salon takımı modeli sadeliği ve şıklığı sevenlerin tercih etmesi gereken tarzdır. Salon takımı seçimi yaparken evinizin salonunun boyutuyla orantılı satın almalısınız. Son yıllarda üretilen salon takımları boyutları geçmiş yıllardakine göre biraz daha büyüktür. Modern salon koltuk takımını bir çok mobilya markası üretir. 2017 Enza Home salon takımı modelleri ise bu sezonun trendlerinden olacağa benziyor. Yine Doğtaş mobilya salon koltuk takımları ve İstikbal mobilya salon takımı modellerini incelemenizi tavsiye ederim.

Modern salon koltuk takımı

Modern salon koltuk takımı

Country Salon Koltuk Takımı 2017

Eski ingiliz ev tasarımı olan country tarzı son 3 senedir mobilya ve ev dekorasyonuna damgasını vuruyor. 2017 salon takımı modellerinde de country tarzı yine damgasını vuracak. Ahşabın sıcaklığını hissedeceğiniz konfor ile estetiğin birleştiği salon takımlarında bir çok farklı model bulunuyor. Country salon koltuk takımı modellerinde çiçek desenli kumaşlar ve pastel tonlu renkler yine en fazla tercih edilen renkler arasında. Bir çok firma country koltuk takımı üretimi yapıyor. Doğtaş country koltuk takımı, Enza Home country salon takımı modellerini incelemenizi tavsiye ederim.

Country salon koltuk takımı

Country salon koltuk takımı

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ