Salon dekorasyon örnekleri 2017

Salon dekorasyon örnekleri 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Salon Dekorasyonu

Salon dekorasyonu 2017 yılında çok dikkat çekici görünümlere sahip olarak hazırlanmaktadır. Mobilya markalarının tümü yeni koleksiyonlarını tanıtmaya başladı. Mobilya markalarının 2017 koleksiyonlarında en çok dikkati çeken ürün grupları salon mobilyalarıdır.

2017 Salon Dekorasyonu

Misafir kültürünün çok yaygın olduğu ülkemizde, salon dekorasyonu da bu yüzden büyük önem taşımaktadır. Salon dekorasyonları, dikkat çekici ve modern tasarımlardan oluşmalıdır. En önemli misafirlerinizin ağırlandığı salonlar, göz yorucu detaylardan uzaklaştırılmalıdır. Salon dekorasyonu planlarken tercih edeceğiniz dekoratif aksesuarlara çok dikkat etmelisiniz. Göz alıcı mobilyalar, dikkat çekici perdeler, desenli halılar derken bir de araya ışıltılı aksesuarlar da girerse oldukça göz yorucu ve baş ağrıtıcı bir dekorasyon çıkabilir. Bu konuya çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Salon dekorasyonunun dikkat çekici olması için en büyük detay sadelik olmalıdır. Salonlar, en koyu sohbetlerin yapıldığı ve kalabalık misafirlerin karşılandığı odalardır. Bu yüzden, salonların daha ferah ve iç açıcı dekorasyona sahip olmalarını sağlamalısınız.

 

Salon Mobilyaları Nasıl Olmalı?

Salon dekorasyonu 2017 yılı fikirleri arasında en çok dikkat etmeniz gereken detaylar koltuklardır. Koltukların konforlu ama çok fazla yumuşak olmaması gerekmektedir. Salonlarda keyifli ve hoş sohbetlerin edilmesi için daha dik durmanızı sağlayacak koltuk tasarımlarına yer vermelisiniz. Vücudunuzu gevşetecek aşırı yumuşak koltuklardan kesinlikle kaçınmalısınız. Bununla birlikte de, ışıltılı, pırıltılı, abartılı koltuklara yer verirken odanızın ölçülerine dikkat etmelisiniz. Normal bir apartman dairesinde bu tür koltukları yorucu bir hava yansıtmaktadır.

Salon Aydınlatma Modelleri 2017

Salon dekorasyonunda aydınlatma oldukça önemlidir. Tamamlayıcı ürün gibi görünsede aydınlatmanın miktarı bile diğer dekorasyonu gösteren etkendir. Az bir aydınlatmada görünen mobilya rengiyle yüksek ışıklı bir aydınlatmada görünen mobilya renkleri farklıdır.

2017 salon aydınlatma modellerinde bir çok alternatif model bulunuyor. 2016 yılında led aydınlatmalar salonlarda tv ünitesi modellerinde oldukça trend bir aydınlatma türüydü. 2017 yılında yine tv ünitelerinde ledler kullanılacak. Yemek masasının üzerinde sarkıt aydınlatma modelleri ise 2017 aydınlatma modellerinin olmazsa olmazları arasında.

 

Sizler için 2017 salon dekorasyon örneklerinden galeri hazırladık. Resmin üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ