Rapsodi Yemek Odası Modelleri

Rapsodi Yemek Odası Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Mobilyanın hızla büyüyen markalarından birisi olan Rapsodi Mobilya 2015 yılında yemek odası takımlarında bir çok yeni model çıkardı. Genelde lake renklerin hakim olduğu Rapsodi Yemek odası ve modelleri hakkında hem galeri hemde mobilya özellikleri hakkında detaylı bir yazı yazdık inceleyebilirsiniz.

 

Rapsodi Mobilya Daisy Yemek Odası Takımı

Rapsodi mobilyanın 2015 tasarımlarından birisi olan Daisy yemek odası takımında lake renkler hakim şekilde kullanılmıştır. Konsolda 4 kapaklı şekildedir. Metal büyük kul modeli tercih edilen yemek odası takımında kulplar ile ayaklar uyumludur. Konsol üzerinde yer alan ayna için ek ödeme yapmanız gerekmektedir.Aynanın fiyatı ise peşin fiyatı 145 Tl’dir. Dilerseniz yemek odası takımı gibi onuda taksitli alabilirsiniz. Tv ünitesi modelide fonksiyonel bir tasarımdır. Rapsodi tv ünitesi modelinde kullanılan kulp modelide konsoldaki konsoldakiyle aynıdır.  Vitrin raflarında cam kullanılmıştır. Vitrin kapalarıda cam vardır. Cam kapakların içinde ağaçtan çekmece bulunmaktadır. Ayrıca vitrinde led aydınlatma sistemi vardır. Daisy Yemek odası takımının fiyatı ise 2,628,00 Tl’dir.

Fantasia Rapsodi Yemek Odası Takımı

Rapsodi mobilyanın avangard yemek odası takımı yani agır modellerinden birisi olan yemek odası takımında kullanılan ayaklar torna ayak sistemi kullanılmıştır. Zarif kulp sistemi takıma ayrı bir hava katmaktadır. Vitrin ve konsol kapaklarında oyma sistemi vardır. Ayaklarda altın yaldızlı renkte olan rapsodi yemek odası takımı rengi ise lake renktedir. Rapsodi yemek odasının ayak ve kulp renkleri farklı renktede tercih edebilirsiniz. Rapsodi yemek masası açılır kapanır sistemi mevcuttur. Fantasia yemek odası takımı 4 sandalye konsol yemek masası ve vitrin fiyatı ise 3,207,00 tl’dir.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ