Ranzalı genç odası modelleri

Ranzalı genç odası modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Ranzalı genç odası modelleri son zamanlarda yeniden popüler olmaya başladı. 90lı yılların en çok tercih edilen ranza yataklar son zamanlarda modern tasarımlarla yeniden kullanılabilirlik imkanı sağlıyor.

Ranzalı Genç Odası Modelleri

Genç odalarında ranza kullanımı için iki kişinin aynı odada kalması gerekmiyor. Ranza tasarımları sadece yatak fonksiyonundan oluşmadığı için geniş bir kullanım imkanı sunuyor. Bir çok ranza modeli, çeşitli özelliklerle modern bir yaşam alanı yaratmanızı sağlıyor. Ranzaların son zamanlarda en çok tercih edilen tasarımları; kitaplık ve çalışma masalı modellerdir.

  • Kitaplıklı Ranza Modelleri;
  • Ranzaların üst kısmının yatak alt kısmının ise kitaplık olarak kullanılabiliyor olmasından dolayı odada ekstra yer açılmasına imkan tanınmaktadır.
  • Gardroplu Ranza Modelleri;
  • Ranzaların en çok tercih edilen modellerinden biri de gardrop özellikli olanlardır. Küçük odalar için büyük bir kurtarıcı olarak tasarlanan gardroplu ranzalar, üst kısmın yatak alt kısmın ise gardrop olarak kullanılmasını sağlıyor.
  • Çalışma Masalı Ranza Modeller;
  • Ranzalar için geliştirilen bir diğer fonksiyonel özellik ise çalışma masası bölümleridir. Küçük odalarda hem yatak hem de çalışma masasının kullanımı oldukça fazla yer kaplamaktadır. Küçük odaların dar ve sıkışık bir görünüm oluşturmasını engellemek için tasarlanan çalışma masalı ranza modelleri, son zamanlarda büyük mobilya markalarının koleksiyonunda yer almaktadır.

Ranzalı genç odası modelleri ile ilgili verdiğimiz bilgiler ışığında, siz de genç odası dekorasyonunu yaparken fonksiyonel ranza modellerinden seçim yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ