Origami mobilya genç odası modelleri

Origami mobilya genç odası modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Genç odası modelleri çocuklarımız açısından da bizler açısından da çok önemlidir. Origami genç odası modellerinde de bu önem baz alınmış ve iyi projeler ortaya çıkmıştır.

Origami mobilyanın merkezi Siteler- Ankara’da bulunmaktadır. Modern mobilya, country mobilya ve masif mobilya olarak 3 farklı koleksiyona sahiptir. Masif mobilyanın öncüsü Origami mobilya‘nın satış noktaları ise Ankara (Siteler), İstanbul (Masko ve Modoko)’dur. Origami Mobilya yaratıcı ve birbirinden farklı dizaynları ile her zevke ve bütçeye hitap etmektedir. Kişiye özel tasarımlar da mevcuttur. Origami mobilya modellerinde yatak odası ya da yemek odası modellerinden çok genellikle tv ünitesi modellerini ya da koltuk takımlarını görürüz. Genç odası modellerine de yeni yeni tasarımlarla hazırlanan Origami bu sene müşterilerini şaşırttı.

Origami kız genç odası modelleri

Origami kız genç odası modelleri

Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Origami mobilya websitesinden de görebileceğiniz “Interior” bölümünde Origami genç odası resimlerini görmek mümkündür. Origami genç odası modelleri genç kızlar için Özel Bakü Genç Odası Projesi 1 ( Pembe ve yatak ve çalışma masası koltuğu modern çizgilere sahiptir. Konsol, kitaplık ve çalışma masası ise beyaz ahşaptır. Oda sarı, beyaz veya pembe aksesuarlarla desteklenerek renklendirilebilir.), Özel Bakü Genç Odası Projesi 2 (Gri, mor renleri ve aynalı mobilyalar odaya hakimdir.), Genç erkek çocukları için Genç Odası Projesi (Beyaz ve mavi ağırlıklıdır, odaya aynalı dolap hakimdir.), Genç Odası Projesi 1 (Gri ağırlıklıdır, mavi ve beyaz renkli çizgi detayları vardır mobilyalarda. Tablo ve sarkık lambalar ile odaya farklı bir hava katılabilir.

Origami erkek genç odası modelleri

Origami erkek genç odası modelleri

Ev eşyası alınırken fiyat dikkat edilen hususlardan biridir. Hem bütçeye hem de kişinin zevkine uygun bir mobilya bulunması zordur. Origami mobilya bu iki seçeneği bir arada sunmaktadır. Origami genç odası fiyatları oldukça uygundur. Bütçenize uygun çözümler sunmaktadır. Fiyatlar 2.000 TL ile 8.000 TL arasında değişmektedir. Koleksiyonlardaki parçaları tek tek almakta mümkündür.

Origami Genç odası modelleri

Mobilyayabakis.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ