Nills mobilya yemek odası modelleri ve fiyatları

Nills mobilya yemek odası modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Işıltı, bazılarının doğasında vardır. Onlar, farklı olmak, ihtişamlı görünmek için hiç bir çaba göstermezler; çünkü onlar, doğuştan farklıdır. Baktığınız her yerde onları görebilirsiniz; Geceleri gökyüzünü taçlandıran bir yıldız, bir yaprağı süsleyen çiğ damlası ya da nadide bir elmasın kalbi gibi zarafete bambaşka bir anlam kazandırırlar. Tıpkı, hayatınıza yeni anlamlar kazandıran, evinizi zarafetin ve şıklığın ışıltısıyla buluşturan Nills mobilya yemek odaları gibi…

Doğanın ihtişamından ilham alarak tasarlanan mobilyalarıyla size, yepyeni bir deneyim yaşatmaya, yaşadığınız her ana anlam katacak bir ışıltıyla evinizi aydınlatmaya devam ediyor.

Pralin yemek odası

Yemek masasına sağlamlık kazandırmak için özel bağlantı metalleri kullanılmıştır. Masa ve ayakları ahşap olup konsol ve vitrinde ahşap kaplamalı dekoratif bombelere yer verilmiştir.

Sahip olduğu dekoratif bombelerin kendisine katmış olduğu hareketle duyularınıza hitap eden bir yapıya sahiptir. Tamamı ile ahşap dokuya sahip olan ve bunu siyah tamperli, rodajlı cam yüzeyler ile tamamlayarak göz doldurmaktadır.

Pralin ile gün içerisinde yaşamış olduğunus stresi geride bırakarak konfor ile yaşamaya ne dersiniz ?

Günün yorgunluğunu ve telaşı ardından kendinize ayıracağınız zaman dilimi içerisinde Pralin ile konfora kendinizi kaptıracak, rahat saatler yaşayacaksınız. Tabii ki konfor sizin de hakkınız.

Bade yemek odası

Evinizi aydınlatan, sadce perdenin arasından usulca sızan güneş değil…
Bade serisi, özgün hatları, evinizin her yerinde kullanım kolaylığı sunan modülleriyle bambaşka bir görünüm, eşsiz bir ışıltı sunuyor. Cevizin asaletini ekru şıklığı ile buluşturan bade, kullanıldığı alanlarda görsel bir şölenin oluşmasını sağlamaktadır. Çizgilerde alınan ilham, modern ve desenleri barındıran yapısı ve üzerinde taşıdığı elmas ile zarafeti, göz alıcı bir şekilde ortaya çıkaran bade ile yaşam alanlarınız yeni bir atmosfer kazanacak.

Vitrin, cam rafların kaymasını önleyici kauçuk oringli, çelik raf pimleri ile sağlamlaştırılmıştır. Duvar ünitesi geniş dekoratfi bölmelere sahiptir. Çekmecesinde özel ray sistemi bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ