Nills mobilya yatak odası modelleri ve fiyatları

Nills mobilya yatak odası modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Yatak odaları bir evin mihenk taşıdır. Nills mobilya yatak odası modelleri ve fiyatları sizi gerçekten çok şaşırtacak. Kalite ve şıklığı daha önce hiç böyle görmemişsinizdir eminim. İşte en güzel nills mobilya yatak odası modelleri ;

Nills Mobilya Pralin Yatak odası

Bir nefes alın, doğanın kalbinde, el değmemiş güzellikler arasında bir yolculuğa çıkın. Ahşabın bütün asaletinin tasarımlarına yansıdığı Pralin serisi ile kendinizi sihirli bir dünyanın içinde hissedeceksiniz. Sadeliğin yanı sıra sahip olduğu geniş kullanım alanlarıyla Pralin, hayal ettiğiniz doğallığı evinize getiriyor. Sahip olduğu dekoratif bombelerin kendisine katmış olduğu hareketle duyularınıza hitap eden bir yapıya sahiptir. Tamamı ile ahşap bir dokuya sahip olan ve bunu siyah temperli, rodajlı cam yüzeyleri ile tamamlayarak göz doldurmaktadır. Yatak odalarında bombeleri sayesinde ahşabın göz dolduran dokusunu hissettirerek sağlayacaktır.

Nills Mobilya Troya Yatak Odası

Troya serisi, tarihi bir efsanenin kahramanı olan Helen’in kusursuz güzelliğinden ilham alındı. Saf güzelliğin ve masumiyetin sembolü olan beyaz, serinin tamamında kullanıldı. Geniş saklama alanı sunan modellere işlenen desenler, güzelliğin, asaletle olan ayrılmaz birlekteliğini anlatıyor.
Modern ve klasik görünüm bir arada yaşamak isteyenlerin kolay kolay vazgeçemeyeceği bu tasarım ile yatak odanızda rahatlığı başrole taşıyacak. Yemek odanızda harika bir ortam yaratacaksınız. Doğal ve harektli görününen yapıya sahip olan tv ünitesinden gözlerini alamayacaksınız.

Gardırop kapaklarında çarmayı önleyici sistemi bulunmakta. Karyola başucu döşeme kumaşı özel olarak tasarım olup kumaş, leke tutmaz ve silinebilir özellikte. Karyola birleştirmelerinde dayanıklılık için özel köşe bağlantı metalleri kullanılmış. Şifonyer, tasarıma uygun dekoratif döküm ile uygun dekoratif döküm ile hareketlendirilmiş.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ