Ndesign koltuk modelleri ve fiyatları

Ndesign koltuk modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Ndesign koltuk modelleri, her zaman yenilenen ürün seçenekleri ile her isteğe cevap vermekte ve kullanışlı tasarımlarıyla her tarza uyum sağlamaktadır. Mobilya modasıyla yakından ilgilenen ve her çizgide tasarımları olan Ndesign mobilya, ürün genişliği açısından çok fazla tercih edilmektedir. Koltuk üretimi konusunda rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan Ndesign, uygun fiyat seçenekleriyle de en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır.

Ndesign koltuk modelleri firmanın yemek odası modelleriyle alındığında evinizde daha bütün bir şıklık oluşturuyor. Ndesign mobilya modelleri ve fiyatları ise koltuk modelleriyle birlikte alındığında daha hesaplı olabiliyor.

Ndesign mobilya, koltuk takımı almayı düşünenlerin mutlaka uğraması gereken bir adrestir. Üstün kalite prensipleri ve müşterilerine sunduğu önceliklerle Ndesign mobilya, alanında emin adımlarla ilerlemektedir. Ndesign mobilya, 33 yıldır müşterilerine hizmet vermekte ve 64 ülkeye ihracat yapmakta olduğundan ülkeye kattığı değerle de bilinmektedir. Ndesign koltuk fiyatları, diğer ürünlerinde olduğu gibi her bütçeye uygun ve sizi sarsmayacak niteliktedir.

Ndesign koltuk modelleri

Ndesign koltuk modelleri

Ndesign Kanepe Modelleri Koleksiyonu

 

Ndesign kanepe takımı koleksiyonu, zengin içeriğiyle her zevke ve her tarza hitap etmektedir. En trend ve tercih edilen koleksiyonlardan biri olan Berry, eviniz de geçmiş zamanların izlerini moda ölçüleriyle birleştirerek yansıtmaktadır. Diğer koleksiyon modellerinden olan İstanbul, modern yaşamın rahatlığı ve modanın havasını evinizde hâkim kılacaktır.

Ndesign chester kanepe modelleri

Ndesign chester kanepe modelleri

Ndesign genel olarak chester tarzına yoğunlaşmıştır. Bir çok modelinde chester kanepe modellerinde bir çok esinti bulsanız da tarz olarak Ndesign kendisine özgü bir tarz ile oturma gruplarına yaklaşmış. Bu tarzla başarılı da olan firma geçtiğimiz yıllarda oldukça tercih edildi. Tabii Chester kanepe modellerinin özellikle günümüzde çok sevilmiş olmasının da büyük etkisi var.

Eyfel ve Elletto koleksiyonu, çarpıcı renk seçenekleriyle sıradan çizgiden çıkarak değişikliği sevenlerin gözdesi olacaktır. Modanın sıkı takipçisi olanlar ise Fashion koleksiyonuyla dekorasyonlarını tamamlayabilecek. Ndesign mobilya, diğer koleksiyonlarından birkaçı olan Cupon, Sonya, Step, Drop, Perge ve Bursa ile her zevke hitap etmektedir.

Ndesign kanepe fiyatları ise yaklaşık 1000 tl’den başlamakta. Hem tarz  olarak hem de konfor olarak şıklığı tartışılmayan Ndesign fiyatları belirlerken de kanepe modelinin malzemesine göre fiyat vermektedir.

Ndesign kanepe modelleri ve fiyatları

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ