Muzaffer mobilya yemek odası modelleri

Muzaffer mobilya yemek odası modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Muzaffer mobilya yatak odası modelleriyle olduğu gibi yemek odası modelleriyle de bir çok yeni evlenen çifti mağazasına çekmeyi başarmıştır. Muzaffer Mobilya yurt içinde 8 adet kurumsal mağaza ve 100’ün üzerinde satış noktası ile müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir.

 

Modelleri ve Tamamlayıcıları

 

Muzaffer Mobilya Yemek Odası Avensis, İnfinity, Massimo, Passion, Passion Premium, Serenity, Navara, Crown Sedef Parlak, Browni Sedef Parlak, Genesis, Lexus İstanbul Krem Parlak, Lexus Sedef Parlak, Grand İnci, Grand Premium, Vetro ve Lucca tarzında modeller bulunmaktadır. Televizyon üniteleri salonların tamamlayıcılarından biridir. Yemek odası modelleri genel olarak gümüşlük, konsol, konsol aynası, masa ve sandalyeden oluşmaktadır. Muzaffer Mobilya TV Ünitesi yemek odası tarzlarına uygun olarak aynı isimler adı altında bulunmaktadır.

Muzaffer mobilya tv ünitesi fiyatları

Muzaffer mobilya tv ünitesi fiyatları

Aldığınız yemek odasına uygun olarak televizyon ünitesi seçimi yapabilirsiniz. Televizyon izlerken çayınızı koyacağınız bir sehpa veya misafirlerinizin tabağını, elindekileri koyacakları bir sehpa salonun diğer tamamlayıcılarındandır. Muzaffer Mobilya sehpa modelleri çoğu yemek odası takımında bulunmaktadır, bulunmayanlar da ise modele uygun olarak tercih yapılabilir.

Muzaffer mobilya yemek odaları

Muzaffer mobilya yemek odaları

Yemek Odası Fiyatları

Eşya alınırken en dikkat edilen şeylerden biri de bütçeye uygun olmasıdır. Muzaffer Mobilya Yemek Odası Fiyatları her kesime uygun olacak biçimdedir. Şık tasarımı ve zengin duruşuna rağmen fiyatlar cep yakmayacak boyuttadır. Yemek odası fiyatlar 2.000 TL ile 6.500 TL arasında değişmektedir. Televizyon üniteleri 200 TL ile 2.500 TL arasındadır. Sehpalar ise 100 TL ile 350 TL arasında değişmektedir. Müşterilere kaliteli ve güvenilir hizmet sunan Muzaffer Mobilya gönül rahatlığı ile tercih ediliyor.

Muzaffer mobilya yemek odası modelleri

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ