Muzaffer mobilya yatak odası modelleri

Muzaffer mobilya yatak odası modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Avangart yatak odaları ve modern yatak odalarının buluştuğu Muzaffer mobilya yatak odası modelleri 2017 yılına yine bomba gibi girmeyi planlıyor. Tarz olarak bir çok farklı tarzda bulunan firmada yatak odası modellerinin bulunduğu yanı sıra pek çok farklı model bulunmakta. Muzaffer mobilya yemek odası modelleri de en az yatak odası modelleri kadar şık.

Firma 1999 yılında kurulmuştur. Türkiye’de 7 mağazası yurt dışında ise 37 satış noktası bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye’de 100’ün üstünde satış bayisi bulunmaktadır. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan şirket her kesime hitap etmeyi başarabilmektedir.

Muzaffer mobilya lexus yatak odası modeli

Muzaffer mobilya lexus yatak odası modeli

Muzaffer Mobilya Yatak Odaları

Muzaffer Mobilya yatak odası birbirinden farklı birden fazla ürünüyle müşterilerine tercih imkanı sunmaktadır. Tasarımları ile farklılık oluşturmuştur. Avangart modellere rastlayabileceğiniz gibi Muzaffer mobilya modern yatak odası modelleri de oldukça şıktır. Muzaffer Mobilya yatak odası modelleri Avensis (Beyaz ile kahve ahşap tonlarındadır.), İnfinity (Kahverengi ağırlıklıdır.), Massimo (dolabının içinde led ışıklandırmalar mevcuttur kahverengi ahşap mobilya ve krem yatak başlığı vardır.), Passion (beyaz ağırlıklı altın sarısı rengi işlemeleriyle mürdüm eriği rengi yatak başlığı vardır.), Passion Premium (siyah ağırlıklı işlemeler ise altın sarısı ile boyanmıştır, yatakta ise mor kadife tercih edilmiştir.), Serenity (beyaz mobilyalar gri kadife yatak eşlik etmektedir.), Navara ( Beyazın ağırlıklı olduğu ince kahverengi detaylara sahip mobilyaları vardır.)

Muzaffer mobilya browni yatak odası

Muzaffer mobilya browni yatak odası

Crown Sedef Parlak (Beyaz ağırlıklıdır.), Browni Sedef Parlak (Kahverengi ve led ışık detaylarıyla beyaz ağırlıklıdır.), Genesis (Beyaz ve aynalı komidin ile dolabı farklılık katmıştır.), Lexus İstanbul Krem Parlak ( Beyaz odaya hâkimdir kahverengi ahşap detaylar vardır), Lexus Sedef Parlak (Beyaz ağırlıklıdır.), Grand İnci (Beyaz rengi ve aynalı dolap dikkat çeken bir özelliktir.), Grand Premium (Beyaz mobilyalar açık kahve kadife yatak ile birleştirilmiştir.) , Vetro ( Açık ahşap kahve ağırlığındadır.) ve Lucca (Beyaz ağırlıklıdır çiçekli yatak başlığı dikkat çekmektedir.)’dır. muzaffermobilya.com adresi üzerinden mobilyaların teknik detayları hakkında bilgi alıp inceleyebilirsiniz. Muzaffer Mobilya yatak odası fiyatları oldukça uygundur. 4.000 TL ile 10.000 TL arasında fiyatlar değişmektedir.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Selin Uzun dedi ki:

    Muzaffer mobilya yemek odası modellerinde çok iyi. Yazı da oldukça yardımcı oldu teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ