Mutfak dolabı renkleri 2017

Mutfak dolabı renkleri 2017


Sponsorlu Bağlantılar

 

Mutfak dolabı renk seçimi yaparken kullanışlılığa ve mutfağın ölçülerine dikkat etmenizi öneriyoruz. Küçük ve dar mutfaklarda seçilecek renk ile büyük ve geniş mutfaklarda seçilecek renk aynı olmamalıdır. 2017 mutfak dolabı renklerinde pastel tonlar ve beyaz renkte dolaplar ön plana çıkıyor.

 

Küçük Mutfaklar için Mutfak Dolabı Renk Seçimi

 

Küçük mutfaklar için seçilecek renklerin açık ve ferah olması gerekmektedir. Dar olan mutfak alanlarını daha da kasvetli hale dönüştürmemek için mutlaka beyaz ve tonlarında renkler tercih etmelisiniz. Beyaz mutfak dolaplarının bakımı biraz zordur. Ancak, titiz bir yapıya sahipseniz bu dolapları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Beyaz tonlarında seçtiğiniz dolaplar ile uyumlu mobilyalar tercih etmelisiniz. Küçük mutfaklarda çok fazla mobilya kullanamazsınız ancak, küçük bir yemek masası ve sandalye koyabilirsiniz. Bu eşyaların da dolaplarla uyumlu olmasını sağlayın.

 

Büyük Mutfaklar için Dolap Rengi Seçimi

 

Büyük mutfaklarda tercih edilebilecek renk seçeneği daha fazladır. Büyük ve geniş bir mutfağa sahipseniz, istediğiniz renk tonlarında tercih yapabilirsiniz. Renk seçimi yaparken modası geçmeyecek tonlar tercih etmenizi öneriyoruz. Pembe, turuncu, kırmızı, bordo, mor gibi renk tonlarının modası sürekli olarak değişmektedir. Beyaz, gri, siyah gibi renk tonlarını tercih etmenizi öneriyoruz.

 

Mutfak Dolaplarında Renk Kombinasyonu

 

Yeni sezon mutfak dolaplarında farklı renklerin bir arada kullanıldığını görüyoruz. Ağırlıklı olarak her renk ile beyaz kullanılmaktadır. Beyaz ile birlikte gri, siyah, kırmızı gibi tonları tercih edebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ