Mondi mobilya koltuk takımları 2016

Mondi mobilya koltuk takımları 2016


Sponsorlu Bağlantılar

2016 yılından koltuk takımı modelleri diğer yıllara göre daha rengarenk ve cıvıl cıvıl renkler tercih ediliyor. Mondi mobilya bu senede yine sektörün model ve kalite konusunda öncülüğünü yapan firma konumundan bulunakta. Koltuk modellerinden ikili ve üçlü modellerde sade tek renkler kullanılsada berjel modellerinde daha renkli, çicekli kumaşlar tercih edilmekte, ikili üçlü koltuklar ise berjellerle kırlentler ile tamalanıp şık conseptler yakalamanız mümkün. Bu tarz genelde country tarzında kullanılsada klasik koltuk modellerinde yavaş yavaş bu tarza dönüyor çicek yerine farklı oymalar ve figürler ile tamamlanıyor.Spor koltuk tasarımlarına ise en yakın model country modeli, halk dilinde düğmeli koltuk olarakta bilinen chester koltuk takımlarında genelde tek renk kullanılsada zaman zaman iki renkte tercih ediliyor. Chester tarzı koltuklarda daha cıvıl cıvıl sıcaklık veren renkler bu sene biraz daha revaşta, yine klasik tarzda chester koltuk takımlarında deri ve koyu renkler tercih edilmeye devam ediyor. Avangard koltuk modellerinde ise zarif oymalar ve koltuk ayakları birbirini tamamlayan cinsten.

Mondi mobilya sizler için estetik ve kaliteyi evinize getirmeyi amaçlıyor. Farklı bir çok modeli ile aradığınız her tarz ve hayalinizdeki koltuk modelini mondi 2016 koltuk modelleri arasında sizde bulabilirsiniz. Koltuk takımları zamanınızın bir çoğunu geçirdiğiniz ve evinize gelen misafirleri ağırladığınız için farklı bir öneme sahiptir. Hem rahat hemde güzel görünmesini herkes gibi sizde istersiniz. Mondi ile hayallerinizdeki salon takımını bulabilir ve uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz..

Mondi mobilyanın bir çok koltuk modelinde yatak olabilme özelliği bulunmakta, bu sayede gelen misafirlerinize rahat uyku geçirebileceği bir yatak olarak kullanabilirsiniz. Yine sandık özelliği olan modellerde evinizdeki bir çok eşyayı buraya koyup, yer kaplayan sandıklara ihtiyaç duymazsınız. Tamamen sağlığa zarar vermeyen malzemeden üretilen koltuk modelleri yüksek ayaklar sayesinde temizliği kolaylaştırır. Ailenize ve misafirlerinize mondi ile üst düzey konfor ve rahatlık için sizde mondi kalitesini salonuza getirebilirsiniz. Mondi koltuk takımı fiyatları oldukça uygundur. Her bütçeye uyan fiyatları ve kredi kartına taksitli fiyatlar için sizde en yakın mondi mobilya mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Mondi koltuk takımı kampayalarını mağazalarından öğrenip indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ