Mondi country tarzı koltuk takımı modelleri

Mondi country tarzı koltuk takımı modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Konforun Seranadı
Salonunuzdaki her şeyi sizi yansıtsın istemez misiniz? Mobilyanızın tarzı, rengi, tamamlayıcı şık mobilyalar ile herkes tarafından beğenilmesi gerçekten göz alıcı olmaz mı? Geçmişten izler taşıması, bugünün modasını yansıtması ve geleceğin de vazgeçilmez çizgiler taşıması… Mondi mobilyanın Senat koltuk takımıyla mümkün !

Zarif hatları ve incelikli detaylarıyla göz dolduran Romantica vitrin, sadece tv keyfiniz için değil farklılarınızı toparlamak içinde ideal bir seçim olacaktır.
Estralla koltuk takımı Mondi
Detaylarla fark yaratmayı sevenler için Mondi mobilyanın tasarladığı koltuk takımı modeli olan Estrella koltk takımı ile yaşam alanlarında fark yaratmayı seven ama geleneksel çizgilerinden de ayrılmak istemeyenlere, zarif ve göz alıcı detaylarla zenginleştirilmiş bir önerimiz var; Esterella koltuk takımı…

Çizgisel dikişler ve düğme detaylarıyla fark yaratan mondi koltuk takımı, çicek desenli yastıklarıyla evinize muhteşem bir hava katacak. Evinizde kullandığınız baskın rengi Mondi mobilyanın berjerleri ile dengeleyeceksiniz. Estrella berjerlerle tarzınızı yaşatabilir ve herkese kendinizi hayran bırakabilirsiniz.

Venita country koltuk takımı

Soft renklerin çiceklerle mükemmel uyumu yakalayacağınız Venita koltuk takımı; yüksek ayak modelleriyle kullanımı kolaylaştırırken, düğme detayları koltuk modeline estetik katmıştır.

Zeta koltuk takımı ile evinize hak ettiği değerin verin
Sıcak renkler ve çicek detaylarıyla romantik bir tarz yakalayın. Yaşam alanlarınızda hem çağdaş hem romantik detayları bir arada görmek istiyorsanız Zeta, tam da evinizin hak ettiği gibi…

Bueno koltuk takımıyla incelikli bir duruş
Beyaz zarif ayak detayları ve kalsik görünüşün ardındaki modern tarzda tasarlanan Mondi Bueno koltuk takımı, evinize sıcak ve içten bir hava kazandırır. Salonunuzda benzersiz bir ambiyans yakalayabileceğiniz Bueno ile siz de fark yaratan bir mekana kavuşun.Salonunuzda 2016 moda dekorasyonuna yön veren hakim renkler ile üretilen koltuk takımı desenli kumaş alternatifleriyle berjerlerinize farklı bir duruş kazandırır.

 

Geçmişin Modern yorumu mondi koltuk takımı
Biraz geçmişe gitmeye ne dersiniz? Doğup büyüdüğünüz o evde mutlaka sıcak renkler ve düğme detaylarıyla bezenmiş bir koltuk takımı göreceksiniz, mutlu anılarınızın olduğu.. Şimdi, bella koltuk takımı ile size geçmişin samimiyetine modern bir yorumla sunuyor. Bella berjerin kıvrımlı ve zarif yapısı yaşam alanınızın gözdesi olacak, diğer her şey onun etrafında pervane olacak. Bella koltuk takımında kullanılan zarif düğme detayları, yaşam alanlarınıza fark yaratacak estetik bir dokunuş sağlar.

Mondi country oturma grubu

Bir oturma grubu alırsanız ve evinizdeki bütün aksesuarlar onun etrafında pervane olur. Önce tarzınızı belirleyin, sonra bu tarzı en iyi yansıtacak rengi.. Halınız perdeleriniz hatta biblolarınız bile bu muhteşem uyumun bir parçası olacak. Mondi Lara oturma gruplarıyla country tarzını evinize getirip, sıcaklığını yaşıyacaksınız.
Sadece ve konforlu bir koltuk takımına ihtiyacınız varsa sizin için hem fonksiyonel hemde estetik bir çözümünüz var; Vale koltuk takımı… Mondi salonunuzda pastel renklerin dinginliğiyle çicek deseklerininin enerjiisinden doğan estetiğe yer açın.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ