Mondi 2015 Yemek Odası Modelleri

Mondi 2015 Yemek Odası Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Salonlarınızın olmazsa olmazı olan yemek odası takımları mondi farklıyla artık hem daha estetik hem daha ucuz. Mondi mobilyanın 2015 yemek odası modellerini görmeden yemek odası takımı almayın derim. Birbirinden şık yemek odası tasarımları mondi mobilyada. Country mobilyadan tutun klasik mobilyaya kadar aklınıza gelebilecek her türlü mobilya tarzı mevcut. Bugün sizler için mondi 2015 yemek odası modellerini inceledik. Sizde detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Mondi Venita Yemek Odası Modeli

2015 mondi yemek odası modellerinden biri olan venita yemek odası modeli şık ve kullanışlı bir yemek odası modelidir. Parlak lake görüntüsüyle estetik bir görünümü vardır. Mondi yemek odasında ledler ile aydınlatma sistemi kullanılmıştır. Mondi konsolda kaşıklık özelliği kullanılmıştır. Kpitoneli deri uygulaması kapaklarda mevcuttur. Masası açılır kapanır olması hem fazla alan kaplamaz hem kullanışlıdır. Yüksek ayakları sayesinde temizliği kolaylaştırır. Ayrıca mondi yemek odası modelinde kullanılan camlar  temperli camdır.

mondi yemek odası modeli

mondi yemek odası modeli

venita yemek odası modeli

venita yemek odası modeli

 

 

 

 

 

 

Mondi Yemek Odası Modeli  Romantica Yemek Odası

Mondi country yemek odası modeli olan romantica yemek odası takımı lake renk üzerinde porselen kulplarla şık bir country mobilya tasarımı olmuştur. Gümüşlük ve vitrin taclarında kullanılan zarif oyma estetik bir görünüm katmıştır. Konsol üzerinde kullanılan oyma modelinde de aynı aynada kullanılmıştır. Mondi country yemek odasının şık ayak tasarımı dikkat çekmektedir. Sandalye modelinde komple aynı desen çicekli kumaş kullanılmıştır. Çiçekli kumaş kullanılan çicekli porselen kulplarla uyumlu olmuştur. Büfe içinde kaşıklık sistemi mevcuttur.

mondi country yemek odası

mondi country yemek odası

romantica yemek odası

romantica yemek odası

 

 

 

 

 

 

Mondi Mobilya Lalezar Yemek Odası

Mondi mobilyanın ürettiği lalezar yemek odası takımı diğer lalezar oturma grubu ve yatak odası takımın yemek odası tasarımıdır. Mondi klasik tarzda ürettiği lalezar yemek odası grubunun şık görünümü vardır. Mondi masa sistemi açılır kapanır sistemi mevcuttur. Mondi  yemek odası takımında kullanılan renk fildişidir. Yemek odası takımının bazı bölümlerinde altın yazmalı oymalı modifler ile süslenmiştir. Kafaklarında stoplama ve yavaşlatma sistemi mevcuttur. Büfede yer alan kaşıklık bölümü kadifedir. Gümüşlük ve vitrinde led aydınlatma sistemi vardır. Kullanılan kulplar ise varak boyalı aldın yaldızlı kuplar kullanılmıştır. Mondi yemek odası fiyatı ise mondi mağazalarından öğrenebilirsiniz.

mondi klasik yemek odası

mondi klasik yemek odası

mondi yemek odası

mondi yemek odası

lalezar yemek odası takımı

lalezar yemek odası takımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Castano Yemek Odası
Mondi yemek odası takımınlarında bir diğeri Castano yemek odası takımı kahverengi ve bej renklerin kullanıldığı Castano yemek odası takımı E1 standartlarına uygun malzemeler kullanılmıştır. Kapaklarında ve çekmecelerinde stoplama sistemleri kullanılmıştır. Mondi yemek masası açılır kapanır masa bulunmaktadır. Şık ve konforlu sandalye tasarımı mevcuttur. Özel aksesuar bölmesi mevcuttur.

mondi yemek odası takımı

mondi yemek odası takımı

mondi yemek odası takımı fiyatları

mondi yemek odası takımı fiyatları

 

 

 

 

 

 

Mondi Country Yemek Odası Takımı Larissa

Mondi panel mobilya serisinin bir diğer modeli country yemek odası tarzında olan Larissa yemek odası takımı. Mobilyada 2015 yılının en fazla benimsenen tarzı olan country dünyasına bomba gibi giriş yapan Larissa yemek odası takımı lake ve ceviz rengin muhteşem uyumu dikkat çekiyor. Ayna üzerinde yer alan oymalı desen ile renkli şık kulp tasarımı dikkat çekiyor.Country yemek odasında kullanılan yüksek ayak ile kolay temizlik yapılabilir. Vitrin sağ ve sol olabilime özelliği vardır. Country yemek masası açılır kapanabilir özellik bulunmaktadır. Çekmeceler ve kapaklarda kullanılan yavaşlatma sistemi mobilyanın hem ömrünü uzatır hemde kalitesini artırır. Country mobilya dünyasına Mondi mobilyanın getirdiği Larissa yemek odası modeli hem kullanışlı hemde estetik görünümüyle dikkat çekiyor.

mondi country yemek odası fiyatı

mondi country yemek odası fiyatı

country sandalye

country sandalye

country yemek odası takımı

country yemek odası takımı

larissa yemek odası takımı

larissa yemek odası takımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mobilyaya Bakış

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ