Modern salon perde modelleri

Modern salon perde modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Dekorasyon deyince akla ilk gelen bölümlerden biri evlerimizin salonlarıdır. Evlerimizi döşerken en önem verdiğimiz, en özendiğimiz, gelen misafirlerimizin en çok etkilenmesini istediğimiz evin de en çok vakit geçirilen bölümlerindendir. 2016′ nın modern salon perde modelleri modasına göz atalım.

Salon perdeleri genellikle evimizin tamamlayıcılarından biri olarak diğer eşyalar, duvar renkleri, halılar hatta diğer odalarla olan uyumuna da dikkat etmekteyiz. 2016 yılında da yine önceki yıllarda olduğu gibi fon perdeler kullanılmakta. Önceki yıllardan farklı olarak fon perdelerinde baskın, canlı ve sıra dışı renkler, kalın kumaşlar, büyük desenler göz önünde. Perde modelimizi seçerken salonumuzun güneş alıp almadığı, kaçıncı katta yer aldığı gibi farklı faktörlere göre seçim yapmalıyız. Tüm seçenekler için trendleri takip edebileceğimiz 2016 modern salon perde modellerine internet ve mağazalardan erişebilmekteyiz.

Salonunuz az güneş alan bir taraftaysa örneğin açık renkleri birbirine zıt olan renklerle kombinleyebilir, odayı daha geniş gösterecek ferah perdeleri tercih edebilirsiniz. Eğer salonunuz çok büyük değilse fon perde kullanmak yerine modern store perdeleri yada şıklığın teknolojiyle buluştuğu elektronik zebra store perdelere göz atabilirsiniz. Büyük bir salona sahipseniz gösterili fon perdeleri büyük desenli açık renk tüller ile birleştirebilirsiniz. Diyelim ki yöresel ayrıntılardan hoşlanıyorsunuz, bu durumda eskiden duvarlarda kullanılan bordürler perdelerimize taşınabiliyor. İstediğiniz desen ve genişlikteki kalın kumaşlar seçtiğiniz fon perde yada tülünüz ile birleştiriliyor. 2016 modern salon perdelerinde en yeni trend bu geleneksel dokunuşlar olmakta. Bunların yanında gri ve pembe, turuncu ve mavi, siyah ve beyaz, kırmızı ve yeşil gibi zıt renkleri bir arada kullanmak da son derece moda. Kumaş yelpazesi bu yıl en geniş seçenekleri sunarken yine kadife, ipek, koton gibi standart kumaşlar da sade ve alışkanlıklarından vazgeçmek istemeyen kullanıcılar için raflardaki yerlerinde sizleri beklemektedir.

2016 modern salon perde modelleri başta yeni evlenecek çiftler ve evini yenilemek isteyenler olmak üzere her zevke yönelik ufak dokunuşlarla değiştirilebilir seçenekler mevcut.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ