Mobilyada son moda Ergül mobilya

Mobilyada son moda Ergül mobilya


Sponsorlu Bağlantılar

28 senedir mobilya sektörünün içinde olan Ergül mobilya özel tasarımlarıyla müşterileri tarafından sürekli tercih edilen bir marka haline gelmiştir.  Ürünlerini Kayseri’deki fabrikasında üreten firmanın Türkiye’nin dört bir yanında bayileri bulunmaktadır. Hatta Ergül mobilya bazı illerin tüm ilçelerinde de yerini almaya başlamıştır. 2016 yılında Ergül mobilya salon takımı modellerine talep oldukça fazladır. Firma müşterilerine yetiştirmek için sıkıntı yaşasa da fabrikasındaki çalışan sayısı ve cnc makineler ile üstesinden gelmektedir. Koltuk takımı tasarımları arasında modern tarzda koltuk takımı modelleri ve avangard koltuk takımı modelleri bulunmaktadır. Tabi bu tarzların yanında Ergül mobilya country salon takımı modellerinide atlamamak gerek. Koltuk takımı fiyatlarıda Ergül mobilyada oldukça uygundur. Kaliteli köşe takımı deyince bir çok insanın aklına Ergünler mobilyanın geldiğini unutmayın. Firmanın özel modellerini tasarlarken sizin için rahatlık ve şıklığı düşünerek tasarladığı köşe takımı modellerinde hem rahat edeceksiniz hemde yatak şeklinde olmasıyla gelen misafirlerinizi rahatlıkla ağırlıyabileceksiniz.

“Son moda mobilya her evin hakkı” sloganıyla sizin için mobilyalar üreten Ergül mobilya, yemek odası modelleri ile de oldukça idddalı. Avangard şıklığını salonuza Ergüller yemek odasıyla getirebilir salonunuza tüm misafilerinize hayran bırakabilirsiniz. Fiyat olarakta oldukça uygun. Bugünler Ergüller mobilyada indirimli fiyatlarıda kaçırmamanızı öneririm. Yine modern yemek odası takımları ile country tarzında yemek odası modellerinide Ergünler mobilya şubelerinde bulabilirsiniz.

Şüphesiz ki yatak odası insanların dinlenebilmesi için en huzurlu yer olması gerekir. Yatak odanızda huzur ise mobilyadan geçtiğini unutmayın. Ferah ve huzur verecek bir yatak odası takımı modeli ile rahatça dinlenebilir huzur dolu olabilirsiniz. Ergül mobilya ürettiği yatak odası tasarımlarında sizleri düşünerek şık ve huzur veren yatak odası modelleri ürettiğini unutmayın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ