Misafir mobilya modelleri

Misafir mobilya modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

2003 yılında kurulan Misafir mobilya fabrikasında ürettiği özel ürünlerle 13 seneden beri müşterilerinin takdirini kazanıyor. İso kalite sertifikası ve TSE sertifakalı olan Misafir mobilyanın Ankara’da 4 tane mobilya mağazası bulunuyor. Firmada yemek odası, yatak odası takımı, koltuk modelleri tarzında kendi özel modelleri olan ürün tasarımı yapıldığı gibi özel siparişlerde yapılıyor. Firmanın referans bölümünde Ankara Büyükşehir Belediyesi makam odaları, İçişleri bakanlığı, Keçiören Belediyesi makam odası gibi bir çok devlet kurumu,hastane, otel ve ev projesi bulunuyor. Aşağıdaki resimde Ankara Büyükşehir Belediyesi makam odası mobilyaları, Misafir mobilya tarafından üretilmiştir.Bugün sizlere Misafir mobilya modelleri hakkında bilgeler vereceğiz.

 

 

Misafir mobilya makam odası

Misafir mobilya makam odası

 

Misafir Mobilya Yemek Odası

Misafir mobilyada onlarca farklı yemek odası takımı bulunuyor. Hayalinizdeki yemek odası takımını rahatlıkla bulabilirsiniz. Yemek odası takımlarında ceviz ve lake yani beyaz renk ağırlıkla tercih edilmiş.  Misafir mobilya yemek masası modellerinde ise açılır kapanır masalarda bulunuyor. Bu modele göre değişiklik göstersede bir çok tasarımda bulunuyor. Avangart modeller modern yemek odası takımlarına göre biraz daha pahalı. Yine yemek odası takımlarının tv ünitesi modelleride bulunuyor. Aynı takımın tv ünitesi modellerini yemek odalarınız ile beraber kullanabilirsiniz.

Misafir mobilya Cadb Yemek Odası Takımı

Misafir mobilya Cadb Yemek Odası Takımı

Misafir Mobilya Yatak Odası Takımı

Modern çizgileriyle dikkat çeken Misafir mobilya yatak odası modellerini uzun süre rahatlıkla kullanabileceksiniz. Hem kullanım yönüyle hemde görünümüyle oldukça zarif olan yatak odası takımlarında, kullanışlı gardırop modeli, yatak başlığı,komodin ve çamaşırlık tüm takımlarda olan standart parçalardır. 2017 yatak odası takımı trendlerinde ise karyola başlığında led ışıklar oldukça popülerdir. Misafir mobilya yatak odası fiyatlarıda oldukça hesaplı.

misafir mobilya ntr yatak odası takımı

misafir mobilya ntr yatak odası takımı

Misafir Mobilya Koltuk Takımı

Ev dekorasyonunda oturma grupları oldukça önemlidir. Misafir mobilya koltuk takımlarıyla evlerinize gelen misafirleriniz çok rahat edecek. Oldukça konforlu koltuk takımları tasarlayan firmada bir çok seçenek bulunuyor. 2016 yılında Misafir mobilya chester koltuk takımı modelleri firmanın en fazla sattığı ürünlerden oldu. Misafir mobilya mağazasında göreceğiniz koltuk modelleri genellikle pastel renkte tasarımlar olsa da firma istediğiniz renk ve kumaşta koltuğu sizin için üretiyor. Chester koltuk takımlarının dışında firmada modern koltuk takımı,avangard koltuk ve köşe koltuk takımlarıda bulunuyor.

Misafir mobilya Chester koltuk takımı

Misafir mobilya Chester koltuk takımı


Misafir Mobilya’nın mağazaları Ankara’da Siteler,Keçiören ve Basınevleri’nde bulunuyor. Misafir mobilya mağazalarında yukarıdaki ürünlerin dışarısında Genç odası,bebek odası takımları, mutfak masa ve sandalyesi, yatak,baza ve sehpa gibi aradığınız bir çok mobilyayı bulabilirsiniz. Misafir mobilya modellerinden oluşan bir galeri hazırladık, üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ