Misafir mobilya modelleri ve fiyatları

Misafir mobilya modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

2003 yılından beri mobilyanın hızlı büyüyen markası olan misafir mobilya özel mobilya tasarımları ile dikkat çekiyor. 4 farklı mobilya mağazası bulunan Misafir mobilya ile kaliteyi ucuza evinize getirebilirsiniz. Misafir mobilya merkez mağazası İstanbul yolu 12. km de bulabilirsiniz. Misafir mobilyanın Ankara sitelerde ve Keçiörende iki mobilya mağazası daha bulunamaktadır.

 

Misafir mobilya yatak odası takımları zarif modelleriyle dikkat çekiyor. Yatak odası modellerinde modern tasarımlar ve avangard yatak odası modelleri bulunuyor. Modern çizgileri koruyan misafir mobilya zarif ve kullanışlı yatak odası takımlarını uygun fiyat stratejisi ile dikkat çekiyor.

Koltuk modellerinde ise her kesime uygun koltuk tasarımları yine Misafir mobilya mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz. En fazla talep edilen model ise Misafir mobilya chester koltuk takımı modelleri, Chester koltuk takımı fiyatları ise uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Misafir mobilyanın L koltuk tasarımı modelleride yer alıyor. Köşe koltuk tasarımları arasında modern koltuk tasarımları yer alıyor.

Misafir mobilya yemek odası modellerinde yine modern takımlar dikkat çekici. Genelde ceviz renklerin kullanıldığı modern yemek odası tasarımları avangard modellere göre daha uygun. Misafir mobilya avangard yemek odası modellerinde ise genellikle sarı yaldızlı renkler tercih ediliyor. Misafir mobilya ürünlerinden oluşan galeri hazırladık umarım aradığınız modeli bulabilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ