Masif mobilya öncüsü Origami mobilya

Masif mobilya öncüsü Origami mobilya


Sponsorlu Bağlantılar

1950 yılından bugüne babadan oğula devam eden mobilya sanatının sahibi olan Origami mobilya 3 mağazası ve bir atölyesi bulunmaktadır. Piyasada bulunan firmalara arasında masif mobilya deyince akla ilk gelen marka haline gelen Origami mobilya masif kaliteli mobilya tasarımları ile herkes tarafından tercih edilmektedir. Mobilya modelleri gibi mobilya aksesuarlarıda rahatlıkla Origami mobilya’da bulabilirsiniz. Origami mobilya  country tarzı ve masif mobilya tasarımlarını kendi özgü modelleriyle birleştiriyor. Ev dekorasyonunda farklı tasarımı sizde herkes gibi istersiniz. Rahatlıkla istediğiniz tasarımları bulabileceğiniz mobilya mağazası olan Origami mobilya Ankara sitelerde, İstanbul Masko ve Modoko mağazalarında hayallerinizdeki mobilya modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Origami mobilya salon takımı modeli olan chester koltuk takımını gören herkes hayran kalıyor. Özellikle masif yemek odası takımı yada country yemek odası modeliyle muhteşem bir salon dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Origami mobilya yemek odası modelleri arasında Masif ve country tasarımları dışında modern mobilya tasarımlarıda yer almaktadır.  Yine origami chester koltuk takımını yada başka bir koltuk takımı modelini Origami tv ünitesi modeli ile beraber kullanabilirsiniz. Origami mobilya yatak odası modelleriyle evlerinize eşsiz bir hava katabilirisiniz. Origami yatak odası fiyatlarında bu aralar indirimli fiyatlar devam ediyor. Kaliteli ve özgün mobilya modelleri istiyorsanız Origami mobilya tamda size göre.

 

Doğal ağaçtan üretilen tamamen ahşap olan masif mobilyalarıyla ahşabın sıcaklığını evinizde hissedebilirsiniz. Origami country mobilya tasarımlarında ise eski İngiliz bağ evi modelleri yakın tasarımlarıyla modern ve masif mobilya arasında olan bir tasarım. Şu sıralarda mobilya sektörünün trendleri arasında country mobilya tasarımları yerini alıyor. Modern mobilya tasarımları ise geçmişten günümüze hala bir çok kişi tarafından tercih edilen şık ve gösterişi sevenler tarafından tercih ediliyor.  Origami modern mobilya modellerini yine Origami mağazalarında bulabilirsiniz

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ