Lüks mobilya modelleri İsmet Mobilya

Lüks mobilya modelleri İsmet Mobilya


Sponsorlu Bağlantılar

İtalyan tarzı mobilya modelleriyle lüks tasarımlar üreten İsmet mobilya, sektörün öncü firması olarak kabul ediliyor. İsmet mobilya mağazasında yemek odası takımları, yatak odası modelleri, koltuk takımı tasarımları, ofis mobilyaları gibi bir çok tasarım bulunuyor. İsmet mobilya’da özel tasarımlarıda bulunuyor.İsmet mobilya’nın İstanbul Etiler, Göztepe, Masko, Ankara Siteler’de showromları bulunuyor.

İsmet Mobilya Yemek Odası Modelleri

Oldukça gösterişli ve lüks mobilya modelleri üreten İsmet mobilya geçmişten günümüze mobilya sektörünün trendlerini belirlemeye devam ediyor. Firmanın bir çok yemek odası modeli bulunuyor. Yemek odası modellerinde kullanılan boya rengi ve italyan tarzı modelleriyle lüks yemek odası modelleri üretmeye devam ediyor.

İsmet mobilya yemek odası modelleri

İsmet mobilya yemek odası modelleri

İsmet Mobilya Yatak Odası Takımları

İsmet mobilya yatak odası modellerinde bir çok farklı tasarım bulunuyor. İsmet mobilya modellerinde renk seçenekleri ve model seçenekleride bulunuyor. Fiyatları biraz pahalı olsada verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar alacaksınız. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli mobilyalar üreten İsmet mobilya eşsiz tasarımlarıyla kendisine hayran bırakacak. Resimdeki İsmet mobilya lüks yatak odası modeli oldukça gösterişli, mavi ve grinin ön planda olduğu tasarım alışıla gelmişin dışında bir model.

İsmet mobilya yatak odası modeli

İsmet mobilya yatak odası modeli

İsmet Mobilya Salon Koltuk Takımı

Resimdeki modern salon koltuk takımı İsmet mobilyanın İtalyan tarzı mobilya ürünlerinden birisi. Yine salon takımı lüks çizgisi dikkat çekiyor. Kullanılan kumaş ve renk uyumu kusursuz olsada siz müşterileri için farklı kumaş ve renk seçenekleri sunuyor.

İsmet mobilya salon koltuk takımı

İsmet mobilya salon koltuk takımı

Lüks mobilya modelleri ve eşsiz tasarımlar istiyorsanız sizde en yakın İsmet mobilya mağazasına uğramalısınız. İsmet mobilya modellerinden oluşan bir galeri hazırladık, firmanın tüm ürünlerini detaylı olarak incelemek için İsmet mobilya mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ömer Şen dedi ki:

    İsmet mobilya İstanbul’da ki mağazasını ziyaret etmiştim. Yemek odası takımı ve koltuk takımı aldım yaklaşık 10 senedir kullanıyorum hala çok lüks ve kaliteli duruyor. Teşekkürler İsmet mobilya

BİR YORUM YAZ