Linens Perde Modelleri 2017

Linens Perde Modelleri 2017


Sponsorlu Bağlantılar

 

Bir evin dekorasyonunu tamamlayan en önemli unsurlardan birisi perdelerdir, evde bulunan diğer parçalarla bütünleşen bir perde kullanıldığı zaman dekorasyon tamamlanmış olur. Linens Perde evlerinizdeki şıklığı tamamlayacak birbirinden güzel modelleri ile sizlere harika bir kreasyon hazırladı.

 

Linens Perde Modelleri ve Çeşitleri

 

Linens Perde Modelleri evlerinizin her odasına farklı tarzlar yaratmaktadır. Salonlarınız için şık ve gösterişli modeller sunarken, yatak odaları için daha sıcak ve sade modeller, çocuk odalarınıza sportif ve eğlenceli modeller ve desenler sunmaktadır. Kullanılan kumaşlar ütü istemeyen ve leke tutmayan kumaşlardır, genelde nano teknoloji sistemi kullanılan kumaşlar karşımıza çıkmaktadır.

linens perde fon perde modelleri

linens perde fon perde modelleri

Linens Perde Modelleri 2017 Kreasyonunda Yer Alan Perde Çeşitleri

 

2017 perde dünyasında salonlar için genellikle toplamalı olarak kullanılan veya yanki tarzı denilen perde kullanımına uygun perde modelleri bulunmaktadır. Bu perdelere tamamlayıcı olarak stor güneşlikler uygulanmaktadır. Yine salonlarda zebra perde uygulaması yapmak isteyenler için özel ve şık desenli zebra perdeler göze çarpmaktadır. Klasik çizgiden vazgeçemeyenler için çok gösterişli klasik perdelere de yer verilmiştir.

linens perde

linens perde

 

  • Yatak odaları için pastel tonların kullanıldığı sade ve zahmetsiz perdeler ya da yatak örtüleri ile tamamlayıcı olmaları açısından yatak örtüsü ile takım perdeler tasarlanmıştır.

 

  • Çocuk odalarında zebra perdeler ve eğlenceli çocuk figürleri taşıyan klasik perdeler hazırlanmıştır.

 

    • 2017’de fon perdeler yine kullanılmaktadır, perdelerin görselliğini artıran, şık görünmesine olanak tanıyan, dekorasyon harikası fon perdeler ile evlerinizi tamamlamayı düşünebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ