Lerona Vip Mobilya Modelleri

Lerona Vip Mobilya Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Masko mobilyacılar sitesinde bulunan Lerona Vip eski tarz ahşap mobiları günümüze uyarlayarak herkesin hayran kaldığı mobilya tasarımları üretmeye devam ediyor. Firmayı instagram hesabından binlerce kişi takip ediyor ve her paylaşımı hayranlık uyandırıyor. Ayrıca Lerona vip instagram hesabından takipçilerine mağazasında bulunan mobilyalarda hediyelerde gönderiyor.

Lerona Vip mobilya mağazasında country, vintage tarzı ergonomik mobilya tasarımları bulunuyor. Ayrıca firmanın iç mimari ve proje hizmetide bulunuyor. Lerona Vip mağazasında yemek odası, yatak odası,koltuk takımı gibi bir çok gösterişli ve estetik mobilyayı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Lerona mobilya tv ünitesi modelleri

Lerona vip tv ünitesi modellerine hayran olmamak elde değil. Oldukça fazla çeşidin bulunduğu firma beğendiğiniz yada hayalinizde olan bir tv ünitesini tarif ettiğiniz takdirde bire bir aynısınıda yapabiliyor. Oldukça lüks ve kullanışlı mobilya tasarımlarının bulunduğu firmada country tv üniteleri damgasını vuruyor. Resimdeki tv ünitesi tasarımında 3d duvar kağıdı ile tv ünitesinin uyumu kusursuz. Yine tv ünitesi tasarımında lake renk ve ahşap ladin bölümlerinde ise ceviz rengi tercih edilmiş. Raf, çerçeve kapak, kapalı kapaktan oluşan bu tv ünitesi tasarımı görünümü kadar kullanışı ilede dikkat çekici.

Lerona vip tv ünitesi modeli

Lerona vip tv ünitesi modeli

Lerona Vip ürünlerini internette bulabilirsiniz fakat firma tüm ürünlerini internetten paylaşmıyor. Sizde Lerona mobilya’nın Masko mobilyacılar sitesinde bulunan mağazasına uğrayarak lüks mobilya tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ