Lazzoni yatak odası modelleri ve fiyatları

Lazzoni yatak odası modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Lazzoni yatak odası modelleri ve fiyatları sezon koleksiyonlarına göre değişiklik göstermektedir. Lazzoni markası her sezon için özel birer koleksiyon hazırlamaktadır. Bu koleksiyonlar içinde yer alan ürün gruplarından sizin için uygun tasarımları mutlaka bulabilme imkanına sahip olursunuz.

Lazzoni markası son yılların en çok tercih edilen mobilya markaları arasında yer almaktadır. Gerek tasarımlarındaki özgünlük anlayışı, gerekse uzun yıllar dayanıklı malzemeden üretilmeleri ile Lazzoni mobilyaları hafızalara kazınan markalar arasındadır. Lazzoni mağazalarının müşteriye karşı gösterdiği pozitif tutum sayesinde de alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Lazzoni mağazalarında sizin bütçenize uygun yatak odası modellerini bulabilme şansına sahipsiniz. Seçtiğiniz mobilya için çeşitli ödeme kolaylıkları sunulması da Lazzoni markasını ön plana çıkaran detaylar arasında yer almaktadır.

Özellikle modern yatak odası modellerinde büyük çaba sarf eden ve modelleriyle kendini sürekli geliştiren firma özellikle 2017 yılında daha aktif olacağa benziyor. Son yıllarda modern mobilyaya kayan mobilya sektöründe ağırlığını gösteren Lazzoni mobilya avangart yatak odası modelleri ve country yatak odası modelleriyle çok gündeme gelmemekte. Lazzoni bunun yanı sıra televizyon ve internet ortamında da oldukça aktif. Bir çok müşterisini Tv reklamlarından ve internet de ki indirimli fiyatları ile mağazasına çeken firma başarılı reklam politikasıyla da gündeme gelmekte.

Lazzoni yatak odası modelleri ve fiyatları

Lazzoni marka yatak odası modelleri, modern ve klasik olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Klasik yaşam tarzını benimsemiş kişiler için klasik koleksiyon sunulurken, modern tasarımlardan vazgeçmeyenler için ise, modern yatak odası modelleri arasından seçim yapabilmesi sağlanır. Lazzoni yatak odası fiyatları, modellerine ve koleksiyon yılına göre değişiklik göstermektedir. Yeni sezon yatak odaları 4000 TL ortalama fiyatlardan başlamaktadır. Önceki dönemlere ait koleksiyonlar ise 3000 TL rakamlardan satışa devam etmektedir. Koleksiyonlar arası ürün gruplarını birleştirerek kombinasyon yapma hakkına da sahipsiniz. Yatak başlığı, makyaj masası, komodinler ve gardrop seçimini yaparken farklı modeller ile kombin oluşturabilme imkanınız da bulunmaktadır.

Mobilyayabakis.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ