Ladin Mobilya Yemek Odası Takımları

Ladin Mobilya Yemek Odası Takımları


Sponsorlu Bağlantılar

2015 yılına yeni modeller ile giriş yapan ladin mobilya Türkiyenin her yerinde bayisi bulunuyor.100lerce bayisi bulunan Ladin mobilya kalitesi ve güvencesi ile satılan mobilyalara ilgi oldukça fazla. Firma ürettiği yeni modelleri müştelerinden her gün daha fazla sipariş alıyor. Bugün sizlere ladin mobilya yemek odası modelleri hakkında detaylı bir yazı ve görsel resimler olan bir galeri araştırması yaptık.

Serenat Yemek Odası Takımı Ladin Mobilya

Yeni bir tasarım olan Serenat yemek odası takımı tüm Türkiyede bulunan Ladin mobilya mağalarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Lake renkte olan yemek odası takımı country mobilya tarzında bir modeldir. Yemek odası takımın kapaklarında oymalı bölümler yer almaktadır. Şık porselen kulplar takıma farklı bir hava katmıştır. Serenat yemek odası takımında şık bir tv ünitesi konsol modeliyle benzer kapak fonksiyonu mevcuttur. Ladin mobilya masa ve vitrin,gümüşlükten oluşan serenat yemek odası takımın ölçü ve resimlerini galeriden üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ladin Mobilya Rixos Yemek Odası Takımı

Ricos yemek odası modelinde kulplarla uyumlu olarak kapaklarda farklı işleme desenler kullanılmıştır. Ladin mobilya konsol modelinde 3 kapak ve 3 geniş çekmeceden oluşmaktadır. Konsol aynasına uygun yine bu desenlerin kullıldığı ayna vardır. Masada kitabeler bulunmaktadır açılır kapanır sistem yer kaplama ve kullanışı kolaylaştırır. Vitrin bölümünde ise iki adet cam kapak ile cam raflar bulunmaktadır cam raflarda led aydınlatma sistemi ile yemek odası modelin farklı bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Tv ünitesinde ise çekmeceler ve raflı bölmeler bulunmaktadır. Arka panosu ile hoş bir görüntüsü vardır. Ladin yemek odası takımın ladin oturma grubu ile beraber çok keyifli bir salon tasarlayabilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ