Ladin Mobilya Yemek Odası Modelleri

Ladin Mobilya Yemek Odası Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

1986 yılından bu yana mobilyacılıkta ön plana çıkan isim Ladin Mobilya kaliteyi ve konforu size günümüzde de yaşatmaya devam ediyor.

Platinium yemek odası modeli beyaz ağırlıklı gri renkli bir modeldir. Vitrin, yemek masası, TV sehpası, konsol ve konsol aynasından oluşur. Bu model yemek odanıza şıklığı ve zerafeti getirecektir.

Erciyes yemek odası takımının mavi, beyaz ve kırmızı renkleri bir araya getirerek oluşturduğu atmosfer, yemek odanızda spor bir görünüm oluşturacaktır. Vitrin, açık yemek masası, kapalı yemek masası, konsol, konsol aynası, TV sehpası ve kaşıklık ürünlerinden meydana gelmektedir.

Beyaz ve kahverengiyi harmanlayarak çok şık ve asil bir görünümle karşınıza çıkan sarmaşık model yemek takımı ile asalet yemek odanızın baş köşesinde yerini alacak. Sarmaşık yemek odası takımı vitrin, yemek masası, TV sehpası, konsol ve konsol aynasından oluşmaktadır.

Serenat yemek odası takımı ile yemek odanız şık ve spor görünümü bir arada sunacak. Beyaz, koyu lila ve çiçek desenleri yemek odanıza bahar havası getirecek. Serenat yemek odası takımı vitrin, gümüşlük, yemek masası, TV sehpası, konsol ve konsol aynası ürünlerini bir araya getiriyor.

Lale yemek odası takımı vitrin, gümüşlük, yemek masası, TV sehpası, konsol ve konsol aynası ürünlerini bir araya getirerek ve ahşap rengi şık bir şekilde sizlere sunarak yemek odanızda zengin bir görünüm oluşturuyor. Bu yemek takımı özellikle beyazın hâkim olduğu yemek odalarına uyum sağlayacaktır.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ