Ladin mobilya yatak odası modelleri ve fiyatları

Ladin mobilya yatak odası modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

 

Ladin Mobilya yatak odası modelleriyle de oldukça iddialı bir mobilya firmasıdır. 1986 senesinden bugüne iddiasını koruyan Ladin Mobilya gelecekte daha da iddialı olarak sürekliliğini koruyacaktır.

 

Ladin Mobilya yatak odası takımları fiyat olarak da sizi çok zorlamayacaktır. Her bütçe için uygun seçenekleri mevcuttur.

 

Yatak odası takımlarından olan platinium modeli yatak odanızı adeta saray havası getirecek. Sürgülü gardırop, şifonyer, şifonyer aynası, komodin, başlık ve bazalı karyola ürünlerinden oluşmaktadır. Beyaz ve koyu krem tonlarıyla asil bir görünüm sergilemektedir.

 

Erciyes yatak odası takımı mavi, kırmızı ve beyaz renkleri bir araya getirerek spor görünümleri seven müşteriler için iyi bir tercih olacaktır. Sürgülü gardırop, şifonyer, şifonyer aynası, komodin, başlık, bazalı karyola ve mücevher kutusundan oluşan bir yemek odası takımıdır.

 

Sarmaşık yatak odası takımı ile zarafet odanıza gelecek, beyaz ve kahverenginin o asil karışımı sizin içinizi açacaktır. Yatak odası takımı sürgülü gardırop, şifonyer, komodin, başlık ve bazalı karyoladan meydana gelmektedir. Dolap 6lı, 4lü ve 2li kapaklı olarak tercih edilebilir.

 

Ladin yatak odası takımlarından olan serenat modeli beyazı ve çiçek motifini bir araya getirerek yatak odanızda bahar havası estirecek. Sürgülü gardırop, şifonyer, komodin, başlık ve bazalı karyola ürünlerini bir araya getiren takımı çok seveceksiniz.

 

Yatak odanızda spor bir görünüm oluşturacak olan lale yatak odası takımı sürgülü gardırop, şifonyer, komodin, başlık ve bazalı karyoladan oluşmaktadır. Kullandığınız nevresimler ile spor ve şık görüntüyü de bir arada yakalamanız mümkün olacaktır.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ