Ladin mobilya koltuk takımı modelleri ve fiyatları

Ladin mobilya koltuk takımı modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

1986 senesinde Kayseri’de kurulan mobilya firması olan Ladin Mobilya, Türkiye’de ilk kasa üretimi yapan tek firma olma özelliğini taşıyor.

Ladin Mobilya tasarımları Yasemin, Yasemin lüks, Okyanus, Manyas, Barbaros, Meriç Berjerli, Meriç, Okyanus Berjerli, Titanyum, Lale Delux, Lotte Delux, Anatolium, Tokyo, Manavgat, Damla, Resital, Focus Berjerli, Eftelya, Erciyes, İlknur, Riva, Final, İmaj, Peri, Sarmaşık, Sarmaşık Berjerli, Serenat, Merkür, Eylül, Fenomen, Amazon, Sedef, Sedef Berjerli, Erciyes Berjerli, Berrak, Tual, Tual Berjerli, Almeda, Mabella ve Asya modelleri olan mobilya modellerinin mobilya satışlarını yapmaktadır.

Latin Mobilya bünyesindeki mobilya koltuk takımları zero wall özelliği ile duvara sıfır mekanizma özelliği taşımaktadır. Ladin Mobilya’da koltuk takımları aynı zamanda sandık olma özelliği taşır ve sizin için uygun bir depolama alanı da oluşturmuş olur. İçine kıyafetlerinizi, battaniyelerinizi ya da değişik ürünlerinizi koyabilirsiniz. Koltuk takımlarının yatak olma özelliğine sahip olmasıyla gelen konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Ayrıca Ladin Mobilya’nın koltuk takımları yumuşak dokulu kumaşları ve süngerleri ile de ön plana çıkmaktadır. Koltuk takımlarının fiyatları ise 3000- 6000 aralığında değişmektedir. Taksit seçenekleri ya da koltuk grupları fiyatlarda değişim gösterecektir.

Hem kalite hem de fiyat olarak pek çok uygunluğu olan Ladin mobilya koltuk takımları ve fiyatlarıyla, taksit seçenekleriyede de bir çok yeni çifti mağazaya çekmekte. Ladin mobilya koltuk takımları ve fiyatları ile şimdiden bir çok ailenin evini süslemekte.

Ladin Mobilya koltuk takımları tek berjer, tekli koltuk, ikili koltuk, üçlü koltuk, üçlü yataklı koltuk, 3lü 2li 1li 1li grup ya da 3lü yataklı 2li 1li 1li grup olarak satışları yapılmaktadır. Ladin Mobilya ile kaliteye sahip olabilirsiniz.

Ladin mobilya koltuk takımı modelleri ve fiyatları

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ